Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. apr 2021
18:00
Albertslund IF - 301
Avedøre IF - 301
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2021
19:00
Islev - 304
Mosede - 304
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2021
19:00
Avarta - 305
Albertslund BS 72 - 305
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2021
19:00
FC Hvidovre - 306
Grantoften - 306
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2021
19:00
Lejerbo - 307
Strandgårdsparkens Boldklub - 307
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2021
19:45
BIF/1 - 302
BIF/2 - 302
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2021
19:00
Ejby IF 68 - 303
Greve - 303
UDS
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2021
19:00
BIF - 502
Albertslund BS72- 502
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:00
Lejerbo/2 - 501
Avarta - 501
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:00
Lejerbo/1 - 503
GFK- 503
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2021
19:00
Skovlunde - 505
Mosede- 505
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2021
19:15
GFK/2 - 504
Greve- 504
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
17:30
Albertslund BS 72 - 315
Lejerbo - 315
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
19:00
Albertslund BS 72 - 506
Lejerbo/2- 506
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
19:00
Mosede - 312
FC Hvidovre - 312
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
19:00
Avedøre IF - 313
Vallensbæk IF - 313
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2021
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub - 310
BIF/1 - 310
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
Grantoften - 309
Islev BK - 309
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
Greve - 508
Avarta - 508
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
Lejerbo/1 - 509
Skovlunde - 509
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:00
Mosede - 510
GFK/1 - 510
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
19:45
BIF/2 - 314
Ejby IF1968 - 314
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2021
19:00
Greve - 316
Albertslund IF - 316
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2021
19:15
GFK/2 - 507
BIF- 507
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
18:00
Albertslund IF - 317
Albertslund BS 72- 317
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
Mosede - 318
Grantoften - 318
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
Islev BK - 321
Greve - 321
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
Islev BK - 321
Greve - 321
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
Avarta - 322
Strandgårdsparkens Boldklub - 322
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
FC Hvidovre - 323
BIF/2 - 323
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
Vallensbæk IF - 324
Lejerbo - 324
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:00
Albertslund BS 72 - 512
Greve - 512
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:15
GFK/1 - 513
Skovlunde - 513
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
19:45
BIF/1 - 319
Avedøre IF - 319
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
Lejerbo/2 - 514
GFK/2 - 514
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
Mosede - 515
Lejerbo/1 - 515
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2021
19:00
Avarta - 511
BIF - 511
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
17:30
Albertslund BS 72 - 330
Grantoften IF - 330
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
18:00
Albertslund IF - 327
FC Hvidovre - 327
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
18:00
Avedøre IF - 328
Mosede - 328
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:00
BS 72 - 516
Avarta - 516
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:00
Lejerbo/1- 518
GFK/2 - 518
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
19:00
Vallensbæk IF - 332
BIF/1 - 332
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2021
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub - 325
Ejby IF 1968 - 325
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Greve - 517
Skovlunde - 517
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Lejerbo/2- 519
GFK/1- 519
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Mosede- 520
BIF- 520
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Lejerbo - 331
Avarta - 331
ANN
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:45
BIF/2 - 329
Greve - 329
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
17:30
Albertslund BS 72 - 337
Strandgårdsparkens Boldklub - 337
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:00
FC Hvidovre - 339
Islev - 339
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:00
Lejerbo - 340
Albertslund IF - 340
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:00
Albertslund BS 72 - 523
Lejerbo/1 - 523
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:00
Avarta - 336
BIF/2 - 336
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:15
GFK/1 - 539
Greve - 539
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
19:45
BIF/1 - 335
Ejby IF 1968 - 335
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
19:00
BIF - 522
Skovlunde - 522
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2021
19:00
Greve - 338
Mosede - 338
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
Avarta - 521
GFK/2 - 521
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
Lejerbo/2 - 524
Mosede - 524
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
Grantoften IF - 333
Vallensbæk IF - 333
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
18:00
Avedøre IF - 343
Lejerbo - 343
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:00
Islev BK - 346
BIF/1 - 346
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:00
Vallensbæk IF - 348
Albertslund BS 72 - 348
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
19:00
Mosede - 342
Avarta - 342
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
19:00
BIF - 526
GFK/1 - 526
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2021
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub - 341
Albertslund IF - 341
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Avarta - 525
Lejerbo/1 - 525
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Greve - 528
Mosede - 528
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:00
Skovlunde - 529
Lejerbo/2 - 529
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2021
19:00
Greve - 347
Grantoften IF - 347
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2021
19:15
GFK/2 - 527
Albertslund BS 72- 527
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
18:00
Avedøre IF - 353
Islev BK - 353
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
19:00
Avarta - 354
Ejby IF 1968 - 354
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
19:00
BIF - 531
Greve - 531
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
Grantoften IF - 349
BIF/2 - 349
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
Lejerbo - 356
Greve - 356
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
Avarta - 530
Mosede - 530
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:00
Skovlunde - 534
GFK/2 - 534
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:15
GFK/1 - 532
Albertslund BS 72 - 532
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2021
19:45
BIF/1 - 352
Mosede - 352
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2021
17:30
Albertslund BS 72 - 355
FC Hvidovre - 355
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2021
18:00
Albertslund IF - 351
Vallensbæk IF - 351
ANN
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
15:30
Lejerbo/2 - 533
Lejerbo/1 - 533
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:00
Mosede - 359
BIF/2 - 359
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:00
Islev - 361
Lejerbo - 361
ANN
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
19:00
Avarta - 362
Albertslund IF - 362
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2021
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub - 358
Vallensbæk IF - 358
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Grantoften IF - 357
BIF/1 - 357
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Greve - 536
Lejerbo/2 - 536
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Lejerbo/1 - 537
BIF - 537
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Mosede - 538
Albertslund BS 72 - 538
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
19:00
Skovlunde - 540
Avarta - 540
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2021
19:00
Greve - 363
Albertslund BS 72 - 363
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2021
19:15
GFK/2- 535
GFK/1 - 535
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
17:30
Albertslund BS 72 - 370
Mosede - 370
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
18:00
Avedøre IF - 368
Strandgårdsparkens Boldklub - 368
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
18:00
Albertslund IF - 366
Ejby IF 1968 - 366
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:00
Lejerbo - 371
FC Hvidovre- 371
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:00
Vallensbæk IF - 372
Avarta - 372
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:00
Albertslund BS 72 - 541
Skovlunde - 541
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
19:45
BIF/1 - 367
Greve - 367
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Avarta - 587
GFK/1 - 587
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Lejerbo/1 - 543
Greve - 543
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Lejerbo/2 - 544
BIF - 544
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:00
Mosede - 545
GFK/2 - 545
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2021
19:45
BIF/2 - 369
Islev - 369
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
Albertslund BS 72 - 547
BIF - 547
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
Islev - 378
Albertslund IF - 378
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
Greve - 379
Avedøre IF - 379
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:00
FC Hvidovre - 380
Avarta - 380
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2021
19:15
GFK/1 - 548
Lejerbo/1 - 548
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2021
19:00
Ejby IF 1968 - 377
Vallensbæk IF - 377
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
Grantoftem IF - 373
Strandgårdsparkens Boldklub - 373
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
BIF/2 - 376
Albertslund BS 72 - 376
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
Avarta - 546
Lejerbo/2 - 546
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
Greve - 549
GFK/2 - 549
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:00
Mosede - 550
Skovlunde - 550
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:45
BIF/1 - 375
Lejerbo - 375
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:45
BIF/2 - 376
Albertslund BS 72 - 376
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2021
18:00
Avedøre IF (1)
Grantoften IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2021
18:00
Avedøre IF - 384
Grantoften IF - 384
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2021
19:15
GFK/1 - 555
Mosede - 555
UDS
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2021
18:00
Avedøre IF - 384
Grantoften IF - 384
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2021
19:00
Avarta - 385
BIF/1 - 385
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2021
19:00
Lejerbo - 387
Ejby IF 1968 - 387
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2021
19:00
Lejerbo/2 - 551
Albertslund BS 72 - 551
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2021
19:00
BIF - 552
GFK/2 - 552
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2021
19:00
Strandgårdsparkens Boldklub - 381
FC Hvidovre - 381
|
|||||||||||||||||||
23. jun 2021
19:00
Skovlunde - 554
Lejerbo/1 - 554
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2021
17:30
Albertslund BS 72 - 386
Islev - 386
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2021
18:00
Albertslund IF - 383
BIF/2- 383
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2021
19:00
Vallensbæk IF - 388
Mosede - 388
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. jun 2021
19:00
Avarta - 553
Greve - 553
|
|||||||||||||||||||
28. jun 2021
19:00
Mosede - 390
Lejerbo - 390
|
|||||||||||||||||||
28. jun 2021
19:00
Islev - 394
Avarta - 394
|
|||||||||||||||||||
28. jun 2021
19:00
FC Hvidovre - 396
Vallensbæk IF - 396
|
|||||||||||||||||||
29. jun 2021
19:00
Ejby IF 1968- 393
Albertslund BS 72 - 393
|
|||||||||||||||||||
30. jun 2021
19:00
Grantoften IF - 389
Albertslund IF - 389
|
|||||||||||||||||||
30. jun 2021
19:00
Grantoften IF - 389
Albertslund IF - 389
|
|||||||||||||||||||
30. jun 2021
19:00
BIF/2- 392
Avedøre IF - 392
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. jun 2021
19:00
Greve - 395
Strandgårdsparkens Boldklub - 395
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
17:30
BS72
BIF/1
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
18:00
AVEDØRE
FC HVIDOVRE
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
18:00
AIF
MOSEDE
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
19:00
AVARTA
GRANTOFTEN
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2021
19:00
VALLENSBÆK
GREVE
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2021
19:00
STRANDGÅRDSPARKEN
BIF/2
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2021
19:00
BIF
AVARTA
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2021
19:00
EJBY68
ISLEV
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
19:00
GREVE
BS72
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
19:00
LEJERBO/1
MOSEDE
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2021
19:00
SKOVLUNDE
GFK/1
|
|||||||||||||||||||
19. aug 2021
19:15
GFK/2
LEJERBO/2
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
18:00
AVEDØRE
AVARTA
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
19:00
ISLEV
VALLENSBÆK
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
19:00
MOSEDE
STRANDGÅRDSPARKEN
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
19:15
GFK/1
LEJERBO/2
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2021
19:45
BIF/1
AIF
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2021
19:00
BIF
MOSEDE
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
19:00
GRANTOFTEN
EJBY68
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
19:00
AVARTA
BS72
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
19:00
SKOVLUNDE
GREVE
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
19:45
BIF/2
LEJERBO
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2021
19:00
GREVE
FC HVIDOVRE
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2021
19:15
GFK/2
LEJERBO/1
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
17:30
BS72
AVEDØRE
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
19:00
FC HVIDOVRE
BIF/1
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
19:00
LEJERBO
GRANTOFTEN
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
19:00
VALLENSBÆK
BIF/2
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2021
19:00
AVARTA
GREVE
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2021
19:00
EJBY68
MOSEDE
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2021
19:00
STRANDGÅRDSPARKEN
ISLEV
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
19:00
GREVE
GFK/1
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
19:00
LEJERBO/1
BS72
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
19:00
MOSEDE
LEJERBO/2
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
19:00
SKOVLUNDE
BIF
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
19:15
GFK/2
AVARTA
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:00
AIF 448
Islev 448
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:30
Lejerbo 426
BIF/2 426
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:30
Vallensbæk 464
Grantoften 464
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:30
BS72
GFK/2
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:30
BS72 573
GFK/2 573
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
18:30
BS72 573
GFK/2 573
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
19:00
FC Hvidovre 463
BS72 463
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
19:00
FC Hvidovre 463
BS72 463
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
19:15
GFK /1 572
BIF 572
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2021
19:15
GFK/1
BIF
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
18:30
LEJERBO/1
AVARTA
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
18:30
LEJERBO/2
SKOVLUNDE
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2021
18:30
MOSEDE
GREVE
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
18:30
BS72
GFK/1
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:00
GRANTOFTEN - 438
FC HVIDOVRE - 438
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
18:30
MOSEDE
AVARTA
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
19:00
GREVE
BIF
UDS
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2021
19:00
GREVE - 433
AVARTA 433
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2021
19:15
GFK/2
SKOVLUNDE
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
18:00
BS72
MOSEDE
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
18:00
AVEDØRE - 439
ISLEV - 439
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
18:00
BS72 - 445
VALLENSBÆK - 445
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
19:15
GFK/1
GFK/2
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
18:00
EJBY - 460
BIF/2 - 460
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
19:00
STRANDGÅRDSPARKEN - 446
GRANTOFTEN - 446
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
19:00
BIF
LEJERBO/1
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
18:00
LEJERBO/2
GREVE
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
19:00
AVARTA
SKOVLUNDE
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2021
19:30
GREVE - 461
LEJERBO - 461
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
17:45
LEJERBO - 435
EJBY68 - 435
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
18:00
ALBERTSLUND - 421
mosede - 421
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
19:00
AVARTA - 452
BIF/2 - 452
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
19:00
FC HVIDOVRE - 454
VALLENSBÆK- 454
ANN
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
19:15
GFK/1 - 542
Avarta - 542
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2021
19:45
BIF/1 - 423
AVEDØRE - 423
UDS
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2021
19:00
BIF
LEJERBO/2
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2021
19:00
Strandgårdsparkens - 455
Albertslund - 455
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
18:00
SKOVLUNDE
BS72
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
19:00
GREVE
LEJERBO/1
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
19:15
GFK/1
AVARTA
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2021
19:15
GFK/2
MOSEDE
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
18:00
ALBERTSLUND- 457
AVEDØRE - 457
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
19:00
ISLEV- 458
BIF/1 - 458
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
19:00
AVARTA - 443
LEJERBO - 443
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
19:00
FC HVIDOVRE - 427
STRANDGÅRDSPARKEN - 427
ANN
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
19:15
GFK/1 - 555
Mosede - 555
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
19:15
GFK/1
MOSEDE
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
19:30
GREVE - 451
EJBY68 - 451
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2021
20:30
LEJERBO/1
LEJERBO/2
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
17:45
MOSEDE - 440
BIF/1 - 440
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
21:00
GRSNTOFTEN - 429
BS72- 429
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2021
19:45
BIF/2 4542
GREVE - 442
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2021
17:30
MOSEDE - 449
AVEDØRE- 449
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2021
19:45
Brøndbyernes IF
Avedøre BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2021
20:30
Holte Star Club
Nørager/Rørbæk IF
|
|||||||||||||||||||
22. nov 2021
19:45
Brøndbyernes IF
Taastrup FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
23. nov 2021
20:30
Greve Fodbold (1)
Brøndbyernes IF (1)
|
|||||||||||||||||||
06. dec 2021
19:45
Brøndbyernes IF
KFUM BK, Roskilde
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. jan 2022
19:45
Brøndbyernes IF
FOX United
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. jan 2022
19:45
Brøndbyernes IF
Albertslund IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2022
20:30
Greve Fodbold
Lejerbo BK (1)
ANN
|
|||||||||||||||||||
01. feb 2022
20:30
Greve Fodbold
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
08. feb 2022
20:30
Greve Fodbold
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
06. mar 2022
13:30
Albertslund BS 72
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
07. mar 2022
19:45
Brøndbyernes IF
Avedøre BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. mar 2022
20:30
Greve Fodbold
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
14. mar 2022
19:45
Brøndbyernes IF
Taastrup FC
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. mar 2022
20:30
Greve Fodbold - 415
Brøndbyernes IF - 415
|
|||||||||||||||||||
27. mar 2022
12:00
Albertslund BS 72 (1)
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
29. mar 2022
20:30
Greve Fodbold - 415
Lejerbo BK - 415
ANN
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
19:00
Albertslund BS 72
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2022
18:30
Albertslund BS 72
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2022
18:30
Albertslund BS 72
Grantoften IF (1)
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
18:30
Albertslund BS 72
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
19:00
Grantoften IF - 415
Lejerbo BK - 415
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2022
18:30
Albertslund BS 72
FC Hvidovre (1)
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2022
18:30
Albertslund BS 72
Vallensbæk IF (1)
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
18:30
Albertslund BS 72
Glostrup (1)
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
18:30
Albertslund BS 72
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2022
19:00
Albertslund BS 72
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
19:00
De Seks - HIC
De Seks - Brøndbyernes
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
18:30
Albertslund BS 72
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:00
De Seks - Grantoften 422
De Seks - VI 39 422
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
13:00
De Seks - Mosede BK 325
De Seks - Brøndbyernes 325
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
18:30
De Seks - BS72/2
De Seks - Skovlunde
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
19:00
De Seks - HIC 328
De Seks - AIF 328
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
19:00
De Seks - Rosenhøj BK 426
De Seks - Grantoften IF 426
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
19:00
De Seks - VI39 425
De Seks - Lejerbo BK 425
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
18:15
De Seks - Brøndbyernes IF 532
De Seks - BS72/1 532
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
19:30
De Seks - Greve 427
De Seks - BS72 427
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
De Seks - AIF/2 327
De Seks - Islev BK 327
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
De Seks - Avarta 531
De Seks - GFK32/2 531
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
De Seks - Greve 536
De Seks GFK32/1 536
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
19:00
Lejerbo BK 535
FC Hvidovre 535
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
18:30
Albertslund BS 72
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
De Seks - Grantoften 430
De Seks - Greve 430
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
19:00
De Seks - HIC
Se Seks - Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2022
19:00
De Seks - Grantoften 437
De Seks - BS72 430
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2022
19:00
Mosede BK
Albertslund IF (1)
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2022
19:00
Herstedøster IC
Islev BK
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2022
18:30
Albertslund BS 72
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2022
18:30
Albertslund BS 72
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2022
19:00
Lejerbo BK
55+ Herre
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2022
19:00
Mosede BK
Islev BK
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2022
19:00
Mosede BK
Islev BK (1)
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2022
18:15
Brøndbyernes IF
8-M+45 2 - Efterår
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2022
19:00
Herstedøster IC
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2022
19:00
Grantoften IF
8-M+45 2 - Efterår
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2022
19:00
Lejerbo BK
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2022
19:00
8-M+45 2 - Efterår
8-M+45 2 - Efterår
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2022
19:00
De Seks - AIF/2 349
Avedøre IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2022
19:15
Glostrup
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
11. aug 2022
19:15
Glostrup
FC Hvidovre
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2022
18:30
Albertslund BS 72 (1)
Albertslund BS 72 (2)
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2022
19:00
Vallensbæk IF
Grantoften IF
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2022
19:45
Brøndbyernes IF
Mosede BK
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2022
18:15
Brøndbyernes IF
Mosede BK
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2022
19:00
Ejby IF 1968
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2022
18:30
Skovlunde IF
Glostrup FK - IF 32
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2022
19:00
FC Hvidovre
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2022
19:00
FC Hvidovre
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2022
19:00
Greve Fodbold
Glostrup FK - IF 32
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2022
19:00
Lejerbo BK
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2022
19:00
Greve Fodbold
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2022
19:00
FC Hvidovre
Glostrup FK - IF 32
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2022
19:00
BK Avarta
Skovlunde IF
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2022
19:00
FC Hvidovre
Glostrup FK - IF 32
ANN
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2022
19:00
Greve Fodbold
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2022
19:00
Lejerbo BK
Albertslund BS 72 (2)
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2022
19:00
Mosede BK
Glostrup FK - IF 32
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2022
19:00
Rosenhøj BK
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2022
19:45
Brøndbyernes IF
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2022
19:00
Herstedøster IC
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2022
19:00
Lejerbo BK
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
18:30
Skovlunde IF
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
19:00
FC Hvidovre
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
19:00
Albertslund BS 72
Mosede BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
19:00
Albertslund BS 72
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
19:00
FC Hvidovre
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
19:00
Grantoften IF
Ejby IF 1968
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
19:00
Lejerbo BK
Mosede BK
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
19:15
Glostrup FK - IF 32
Greve Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2022
19:00
Glostrup FK - IF 32
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2022
18:30
Albertslund BS 72
Grantoften IF
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2022
18:30
Albertslund BS 72 (1)
Mosede BK
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2022
19:00
Islev BK
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
18:15
Brøndbyernes IF
Glostrup FK - IF 32
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2022
19:00
Ejby IF 1968
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
19:00
FC Hvidovre
Skovlunde IF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
19:00
FC Hvidovre
Skovlunde IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
19:00
BK Avarta
Albertslund BS 72 (2)
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
19:00
FC Hvidovre
Skovlunde IF
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2022
19:00
Lejerbo BK
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2022
19:00
Greve Fodbold
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2022
19:15
Glostrup FK - IF 32
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2022
19:45
Brøndbyernes IF
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2022
19:45
Brøndbyernes IF
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2022
18:30
Herstedøster IC
Islev BK
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
18:30
FC Hvidovre
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
18:30
FC Hvidovre
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2022
18:00
Mosede BK
Avedøre BK
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2022
18:00
Mosede BK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2022
18:30
Herstedøster IC
8-M+45 2 - Efterår
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
17:45
FC Hvidovre
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2022
17:45
FC Hvidovre
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2022
17:30
Mosede BK
Herstedøster IC (1)
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2022
17:30
Albertslund BS 72
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2022
17:30
Ejby IF 1968
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2022
17:00
Ejby IF 1968
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
17:15
FC Hvidovre
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2022
19:00
FC Hvidovre
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
10:00
Albertslund BS 72
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2022
19:45
Brøndbyernes IF
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
09. nov 2022
19:45
Brøndbyernes IF
Avedøre BK
|
|||||||||||||||||||
15. nov 2022
20:30
De seks - Greve Fodbold
De seks - Avedøre BK
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2022
20:30
De seks - Greve Fodbold
De Seks - Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
13. dec 2022
20:30
De seks - Greve Fodbold
De seks - Avedøre BK
|
|||||||||||||||||||
11. jan 2023
19:45
Brøndbyernes IF
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
18. jan 2023
19:45
Brøndbyernes IF
Avedøre BK
|
|||||||||||||||||||
28. feb 2023
20:30
De seks - Greve Fodbold
De Seks - Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2023
15:30
Albertslund BS 72
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2023
20:30
Lejerbo BK
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
18:30
Lejerbo BK
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
19:00
Brøndbyernes IF
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2023
19:00
Greve Fodbold
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2023
19:00
Vallensbæk IF
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2023
18:30
Albertslund BS 72
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2023
18:30
Albertslund BS 72
FC Hvidovre
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2023
18:30
Albertslund BS 72
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2023
19:00
Herstedøster IC
Islev BK
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2023
19:45
Brøndbyernes IF
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
18:30
SIF Oldboys/Girls
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
18:45
Lejerbo BK
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2023
18:00
Grantoften IF
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2023
19:00
Greve Fodbold
Mosede BK
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
18:30
Ejby IF 1968
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
19:00
Vallensbæk IF
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
18:30
Albertslund BS 72
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
19:00
Greve Fodbold
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
19:00
Herstedøster IC
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
19:00
Lejerbo BK
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
19:15
Glostrup
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2023
18:30
Albertslund BS 72
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2023
18:30
Albertslund BS 72
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
18:30
Lejerbo BK
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
18:30
SIF Oldboys/Girls
Mosede BK
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
19:00
Mosede BK
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
19:00
Lejerbo BK
FC Hvidovre
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
19:00
Herstedøster IC
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
19:45
Brøndbyernes IF
Rosenhøj BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
18:30
SIF Oldboys/Girls
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
18:30
Albertslund BS 72
Mosede BK
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
19:00
Herstedøster IC
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
19:00
BK Avarta
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
19:00
Lejerbo BK
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
19:15
Glostrup
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2023
18:00
Grantoften IF
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2023
18:30
Ejby IF 1968
Islev BK
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2023
18:30
Albertslund BS 72
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2023
18:30
Mosede BK
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2023
19:00
Vallensbæk IF
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
19:00
Greve Fodbold
Grantoften IF
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
18:30
SIF Oldboys/Girls
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
19:00
Mosede BK
Lejerbo BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
19:30
Greve Fodbold
FC Hvidovre
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
20:15
Lejerbo BK
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2023
18:30
Ejby IF 1968
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
18:30
Albertslund BS 72
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
18:30
SIF Oldboys/Girls
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
19:00
Lejerbo BK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
19:00
Mosede BK
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
19:00
BK Avarta
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2023
18:00
Grantoften IF
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2023
18:30
Albertslund BS 72
FC Hvidovre
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2023
18:30
Albertslund BS 72
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
18:30
Ejby IF 1968
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
19:00
Lejerbo BK
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
19:00
Mosede BK
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
19:15
Glostrup
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
19:30
Greve Fodbold
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2023
18:30
Ejby IF 1968
Albertslund IF 2
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2023
18:30
Albertslund BS 72
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
18:30
SIF Oldboys/Girls
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
19:00
BK Avarta
FC Hvidovre
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
19:00
Mosede BK
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
19:00
Lejerbo BK
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
19:00
Lejerbo BK
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2023
19:00
Vallensbæk IF
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2023
19:00
Herstedøster IC
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2023
19:45
Brøndbyernes IF
Islev BK
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2023
18:30
Albertslund BS 72
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2023
19:00
BK Avarta
Albertslund BS 72
ANN
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2023
19:00
Lejerbo BK
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2023
19:15
Glostrup
Mosede BK
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2023
19:30
Greve Fodbold
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2023
18:00
Grantoften IF
Mosede BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2023
19:00
Greve Fodbold SVET
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2023
18:30
SIF Oldboys/Girls
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2023
18:30
Albertslund BS 72
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2023
18:30
Albertslund BS 72
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2023
18:30
Albertslund BS 72
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2023
19:00
Lejerbo BK
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2023
19:45
Brøndbyernes IF
Herstedøster IC
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2023
18:30
Albertslund BS 72
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2023
18:30
Albertslund BS 72
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2023
18:30
Albertslund BS 72
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2023
19:00
Lejerbo BK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2023
18:00
Grantoften IF
Rosenhøj BK 2
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2023
19:00
Vallensbæk IF
Mosede BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. jun 2023
18:30
Ejby IF 1968
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
27. jun 2023
19:00
BK Avarta
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
28. jun 2023
19:00
Mosede BK
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
28. jun 2023
19:00
Lejerbo BK
Mosede BK
|
|||||||||||||||||||
28. jun 2023
19:15
Glostrup
Albertslund BS 72
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. jun 2023
19:30
Greve Fodbold
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
29. jun 2023
19:00
Greve Fodbold SVET
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2023
18:30
Albertslund BS 72 (5)
Mosede BK (4)
UDS
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2023
19:45
Brøndbyernes IF
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2023
18:30
Albertslund BS 72 (4)
FC Hvidovre (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2023
18:30
SIF Oldboys/Girls (3)
Lejerbo BK/1 (2)
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2023
19:00
Lejerbo BK
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
09. aug 2023
19:00
BK Avarta
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
10. aug 2023
18:00
Grantoften IF (2)
Greve Fodbold (8)
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2023
19:45
Brøndbyernes IF
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2023
18:30
Albertslund BS 72
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2023
19:00
BK Avarta
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2023
19:15
Glostrup
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
16. aug 2023
19:30
Greve Fodbold
Albertslund BS 72/1
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2023
19:00
Greve Fodbold (9)
Rosenhøj BK (2)
|
|||||||||||||||||||
17. aug 2023
19:00
Vallensbæk IF (3)
Grantoften IF (7)
ANN
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2023
18:30
Albertslund BS 72 (7)
SIF Oldboys/Girls (6)
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2023
19:00
Vallensbæk IF
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2023
19:45
Brøndbyernes IF
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2023
18:30
Albertslund BS 72
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2023
18:30
Mosede BK
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2023
19:00
Lejerbo BK
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2023
19:30
Greve Fodbold (3)
Glostrup (7)
ANN
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2023
19:00
Greve Fodbold
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2023
19:45
Brøndbyernes IF
Avedøre IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
18:30
Albertslund BS 72
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
19:00
BK Avarta
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
19:00
Lejerbo BK
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2023
19:15
Glostrup (3)
Albertslund BS 72/1 (1)
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2023
18:00
Grantoften IF
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2023
19:00
Greve Fodbold
Mosede BK
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2023
18:30
Albertslund BS 72
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2023
18:30
Ejby IF 1968
Albertslund IF/1
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2023
18:30
Vallensbæk IF (5)
Greve Fodbold (13)
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
18:30
Albertslund BS 72
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2023
18:30
Lejerbo BK
Mosede BK
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2023
19:00
Mosede BK
Grantoften IF
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2023
19:15
Glostrup (4)
FC Hvidovre (2)
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2023
19:30
Greve Fodbold
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2023
18:00
SIF Oldboys/Girls
Lejerbo BK/2
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2023
18:00
Mosede BK
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2023
18:00
Lejerbo BK
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2023
18:30
Albertslund BS 72 /2 (1)
Albertslund BS 72 /3 (1)
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2023
19:00
BK Avarta
Glostrup
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2023
17:45
Ejby IF 1968 (3)
Herstedøster IC (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2023
18:15
Albertslund BS 72 /1 (1)
Albertslund BS 72 /3 (2)
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2023
18:15
Albertslund BS 72
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2023
19:15
Glostrup (5)
Lejerbo BK/1 (1)
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2023
19:30
Greve Fodbold (5)
Mosede BK (2)
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2023
17:45
Grantoften IF
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2023
17:30
Albertslund BS 72
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2023
17:30
Ejby IF 1968
Islev BK
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2023
17:30
Albertslund BS 72
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2023
17:15
Mosede BK
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2023
17:30
Lejerbo BK
FC Hvidovre
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2023
17:30
SIF Oldboys/Girls (5)
Greve Fodbold (7)
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2023
17:15
Grantoften IF (5)
Vallensbæk IF (2)
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2023
17:30
Vallensbæk IF
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2023
19:45
Brøndbyernes IF
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2023
19:00
Greve Fodbold
Grantoften IF
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2023
17:15
Lejerbo BK
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2023
19:00
BK Avarta
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2023
19:15
Glostrup (6)
SIF Oldboys/Girls (2)
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2023
19:30
Greve Fodbold (6)
Albertslund BS 72/2 (1)
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2023
17:00
Lejerbo BK (9)
Mosede BK (6)
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2023
17:15
SIF Oldboys/Girls
FC Hvidovre
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2023
19:00
BK Avarta
Mosede BK
|
|||||||||||||||||||
01. mar
17:30
Albertslund BS 72 (16)
Ballerup BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. apr
19:00
Albertslund BS 72 (48)
Albertslund BS 72 (49)
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. apr
19:00
Vallensbæk IF (10)
Taastrup FC (2)
|
|||||||||||||||||||
09. apr
18:00
Avedøre IF (2)
Karlslunde IF (1)
|
|||||||||||||||||||
09. apr
18:15
Brøndbyernes IF (13)
Lejerbo BK (11)
|
|||||||||||||||||||
09. apr
19:30
Greve Fodbold (15)
Albertslund BS 72 (62)
UDS
|
|||||||||||||||||||
10. apr
18:30
Lejerbo BK (23)
Albertslund BS 72 (68)
|
|||||||||||||||||||
10. apr
18:45
Herstedøster IC
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
10. apr
19:00
BK Avarta (10)
Mosede BK (18)
|
|||||||||||||||||||
11. apr
19:45
Brøndbyernes IF (4)
Lejerbo BK (10)
|
|||||||||||||||||||
15. apr
18:30
Albertslund BS 72 (35)
FC Hvidovre (7)
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:00
Vallensbæk IF
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:00
Albertslund BS 72
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
16. apr
19:00
Greve Fodbold
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:30
SIF Oldboys/Girls
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:30
Mosede BK (8)
Islev BK (3)
ANN
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:45
Mosede BK (20)
Lejerbo/1 (1)
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:45
Lejerbo BK 2 (3)
Avedøre IF (21)
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
Herstedøster IC
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:00
Albertslund BS 72 (69)
Karlslunde IF (10)
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:00
Grantoften IF (10)
Lejerbo BK (19)
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:30
Albertslund BS 72
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:30
Ejby IF 1968
Albertslund IF
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Vallensbæk IF
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Albertslund BS 72 (50)
Lejerbo BK (17)
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:45
Brøndbyernes IF
Grantoften IF
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:00
Avedøre IF (3)
Brøndbyernes IF (3)
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Mosede BK
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Mosede BK (19)
BS72/1
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Lejerbo BK
Skovlunde
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Albertslund BS 72
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
SIF Oldboys/Girls
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:45
Brøndbyernes IF
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:15
Brøndbyernes IF
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Lejerbo BK 2 (4)
FC Hvidovre (11)
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
SIF Oldboys/Girls
Mosede BK
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Lejerbo BK
Albertslund BS 72-2
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Herstedøster IC
Mosede BK
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Karlslunde IF
Avarta
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
Albertslund BS 72
Mosede BK
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Albertslund BS 72
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Vallensbæk IF
SIF Oldboys/Girls SVET (1)
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Grantoften IF
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
SIF Oldboys/Girls
Albertslund BS 72/1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
BK Avarta
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Lejerbo BK (26)
Karlslunde IF (8)
ANN
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Herstedøster IC (7)
Rosenhøj BK (5)
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Ejby IF 1968
Islev BK
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Vallensbæk IF
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Albertslund BS 72
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
SIF Oldboys/Girls
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Avedøre IF
FC Hvidovre
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:15
Brøndbyernes IF
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Greve Fodbold
Grantoften IF
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
SIF Oldboys/Girls (17)
Albertslund BS 72/2 (2)
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Lejerbo BK 2 (5)
Lejerbo BK 1 (3)
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Karlslunde IF
Mosede BK
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Albertslund BS 72
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Mosede BK
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
SIF Oldboys/Girls
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Mosede BK (21)
Lejerbo/2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Lejerbo BK
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
BK Avarta (12)
Avedøre IF (19)
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:45
Brøndbyernes IF
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Grantoften IF
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
Ejby IF 1968 (7)
Herstedøster IC (3)
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Albertslund BS 72
FC Hvidovre
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Albertslund BS 72
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
SIF Oldboys/Girls
Grantoften IF
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Avedøre IF
Lejerbo BK 1 (1)
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:15
Brøndbyernes IF
Mosede BK
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Greve Fodbold
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Mosede BK (15)
Avedøre IF (17)
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Lejerbo BK 2
Skovlunde
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Karlslunde IF
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:15
Lejerbo BK 2
Albertslund BS 72/2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:45
Brøndbyernes IF
Greve Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:30
SIF Oldboys/Girls
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Mosede BK Vet (1)
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Lejerbo BK
Albertslund BS 72-3
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
BK Avarta
FC Hvidovre
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Karlslunde IF
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:00
Grantoften IF
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
Albertslund BS 72
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Albertslund BS 72
Mosede BK
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
SIF Oldboys/Girls SVET
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
Avedøre IF
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Greve Fodbold
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Herstedøster IC
Islev BK
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
BK Avarta
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Lejerbo BK 2
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
17. jun
18:30
SIF Oldboys/Girls (28)
Albertslund BS 72/3 (2)
|
|||||||||||||||||||
17. jun
18:30
Ejby IF 1968
Rosenhøj BK
|
|||||||||||||||||||
17. jun
18:30
Albertslund BS 72
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Mosede BK Vet
FC Hvidovre
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Lejerbo BK
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Karlslunde IF
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Vallensbæk IF
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Albertslund BS 72
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
18. jun
19:00
Greve Fodbold
SIF Oldboys/Girls SVET
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:30
Mosede BK
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:30
SIF Oldboys/Girls
FC Hvidovre
|
|||||||||||||||||||
19. jun
18:30
Albertslund BS 72
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
Mosede BK Vet
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
Lejerbo BK 2
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
Albertslund BS 72
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
20. jun
18:00
Grantoften IF
Taastrup FC
|
|||||||||||||||||||
20. jun
19:00
Karlslunde IF (16)
Avedøre IF (22)
|
|||||||||||||||||||
24. jun
18:30
Ejby IF 1968
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
24. jun
19:00
Albertslund BS 72
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
24. jun
19:00
SIF Oldboys/Girls SVET
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
24. jun
19:45
Brøndbyernes IF
Taastrup FC (1)
|
|||||||||||||||||||
25. jun
18:00
Avedøre IF (7)
Lejerbo BK 2 (1)
|
|||||||||||||||||||
25. jun
18:15
Brøndbyernes IF
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
25. jun
19:00
Greve Fodbold
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
26. jun
19:00
BK Avarta
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
27. jun
19:00
Mosede BK VET
Lejerbo/1
|
|||||||||||||||||||
27. jun
19:00
Mosede BK (22)
Lejerbo BK (30)
|
|||||||||||||||||||
05. aug
19:00
Albertslund BS 72
Mosede BK
|
|||||||||||||||||||
05. aug
19:45
Brøndbyernes IF
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
06. aug
18:15
Brøndbyernes IF
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
07. aug
19:00
BK Avarta
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
07. aug
19:00
Lejerbo BK 2
Albertslund BS 72/3 (1)
|
|||||||||||||||||||
08. aug
19:00
Karlslunde IF
FC Hvidovre
|
|||||||||||||||||||
12. aug
18:30
Albertslund BS 72
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
12. aug
19:00
Albertslund BS 72
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
12. aug
19:45
Brøndbyernes IF
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
13. aug
18:00
Avedøre IF
Albertslund BS 72 /1
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
BK Avarta
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
19. aug
19:00
Albertslund BS 72
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:00
Avedøre IF
Albertslund BS 72 /3
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:15
Brøndbyernes IF
FC Hvidovre
|
|||||||||||||||||||
21. aug
19:00
Lejerbo BK 2
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Karlslunde IF
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:30
Albertslund BS 72
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Albertslund BS 72
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Lejerbo BK 1
Lejerbo BK 2
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
BK Avarta
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:30
Albertslund BS 72
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:45
Albertslund BS 72
FC Hvidovre
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:45
Brøndbyernes IF
Grantoften IF
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:00
Avedøre IF
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:15
Brøndbyernes IF
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Karlslunde IF
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
09. sep
17:00
Lejerbo BK 2
Mosede BK
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:45
Brøndbyernes IF
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Lejerbo BK
Avedøre IF
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:30
Albertslund BS 72
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
BK Avarta
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:15
Albertslund BS 72
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
16. sep
18:15
Albertslund BS 72
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:00
Avedøre IF
Mosede BK
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:15
Brøndbyernes IF
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
18. sep
18:15
Albertslund BS 72
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
23. sep
17:30
Albertslund BS 72
BK Avarta
|
|||||||||||||||||||
24. sep
18:15
Brøndbyernes IF
Albertslund BS 72
|
|||||||||||||||||||
25. sep
17:30
Lejerbo BK
FC Hvidovre
|
|||||||||||||||||||
26. sep
17:30
Karlslunde IF
Lejerbo BK
|
|||||||||||||||||||
30. sep
17:45
Albertslund BS 72
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
30. sep
19:45
Brøndbyernes IF
SIF Oldboys/Girls
|
|||||||||||||||||||
01. okt
18:00
Avedøre IF
Albertslund BS 72 /2
|
|||||||||||||||||||
01. okt
18:15
Brøndbyernes IF
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
02. okt
17:15
Lejerbo BK 2
Albertslund BS 72/1
|
|||||||||||||||||||
02. okt
19:00
BK Avarta
Lejerbo BK
|