|
799931
|
lø19-11 2022
|
10:30
|
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
|
|
799933
|
lø19-11 2022
|
11:15
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
|
|
|
799935
|
lø19-11 2022
|
11:15
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
|
799943
|
ti29-11 2022
|
18:00
|
|
|
Herlufmagle Kunstgræs
|
|
|
|
799936
|
lø03-12 2022
|
10:30
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
799937
|
sø04-12 2022
|
10:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
|
799938
|
sø04-12 2022
|
10:00
|
|
|
Frederiksberg Skole
|
|
|
|
799942
|
sø04-12 2022
|
10:00
|
|
|
Slagelse Stadion
|
|
|
|
799945
|
lø10-12 2022
|
10:30
|
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
|
|
799932
|
sø11-12 2022
|
10:00
|
|
|
Stadion Vest
|
|
|
|
|
799944
|
lø17-12 2022
|
11:00
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
799947
|
lø17-12 2022
|
11:30
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
799946
|
sø18-12 2022
|
10:00
|
|
|
Stadion Vest
|
|
|
|
799948
|
sø18-12 2022
|
11:15
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
799951
|
lø14-01 2023
|
10:00
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
|
|
799949
|
sø15-01 2023
|
10:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
799952
|
sø15-01 2023
|
12:00
|
|
|
Slagelse Stadion Kunst
|
|
|
|
799953
|
to19-01 2023
|
17:00
|
|
|
Herlufmagle Kunstgræs
|
|
|
|
799950
|
sø22-01 2023
|
11:30
|
|
|
Frederiksberg Skole
|
|
|
|
799976
|
lø28-01 2023
|
11:15
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
799975
|
lø28-01 2023
|
11:30
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
799973
|
lø28-01 2023
|
12:00
|
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
|
|
799972
|
lø28-01 2023
|
12:30
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
799974
|
sø29-01 2023
|
10:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
799979
|
sø05-02 2023
|
11:00
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
|
|
799934
|
fr10-02 2023
|
18:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
799978
|
to02-03 2023
|
17:30
|
|
|
Frederiksberg Skole
|
|
|
|
799981
|
lø04-03 2023
|
12:00
|
|
|
Herlufmagle Kunstgræs
|
|
|
|
799980
|
sø05-03 2023
|
11:00
|
|
|
Slagelse Stadion
|
|
|
|
799977
|
sø05-03 2023
|
11:15
|
|
|
Stadion Vest
|
|
|
|
799984
|
to09-03 2023
|
17:30
|
|
|
Frederiksberg Skole
|
|
|
|
799982
|
lø11-03 2023
|
11:15
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
799986
|
lø11-03 2023
|
11:15
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
799985
|
lø11-03 2023
|
11:30
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
799983
|
sø12-03 2023
|
10:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
799987
|
lø18-03 2023
|
10:30
|
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
|
|
799990
|
lø18-03 2023
|
11:15
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
799989
|
sø19-03 2023
|
09:45
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
|
|
799988
|
sø19-03 2023
|
10:00
|
|
|
Stadion Vest
|
ANN
|
|
|
799994
|
to23-03 2023
|
18:00
|
|
|
Frederiksberg Skole
|
|
|
|
799992
|
lø25-03 2023
|
09:45
|
|
|
Nykøbing FC
|
|
|
|
799995
|
lø25-03 2023
|
11:30
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
|
|
799993
|
sø26-03 2023
|
10:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
799996
|
sø26-03 2023
|
12:00
|
|
|
Slagelse Stadion Kunst
|
|
|
|
799991
|
lø01-04 2023
|
11:00
|
|
|
Herlufmagle Kunstgræs
|
|
|
Der skal ikke indrapporteres resultater i U11 og U12