D
T
M
S

U9 Piger 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD 45-47-49, Pulje 1 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 12-11 2022
Spillested:
Albertslund Stadion Kunst 2 8M B Skallerne 14 2620 Albertslund
874626 09:00 Køge Nord FC Brøndbyernes IF Kunst 2 8M B
09:00
Køge Nord FC
Brøndbyernes IF
874627 09:00 Albertslund IF Greve Fodbold Kunst 2 8M B
09:00
Albertslund IF
Greve Fodbold
874628 09:30 Greve Fodbold Køge Nord FC Kunst 2 8M B
09:30
Greve Fodbold
Køge Nord FC
874629 09:30 Brøndbyernes IF Albertslund IF Kunst 2 8M B
09:30
Brøndbyernes IF
Albertslund IF
874630 10:00 Køge Nord FC Albertslund IF Kunst 2 8M B
10:00
Køge Nord FC
Albertslund IF
874631 10:00 Brøndbyernes IF Greve Fodbold Kunst 2 8M B
10:00
Brøndbyernes IF
Greve Fodbold
Arrangør:
søndag den. 13-11 2022
Spillested:
Birkevang Birkevang 17 3500 Værløse
874632 11:00 Hørsholm-Usserød IK Køge BK
11:00
Hørsholm-Usserød IK
Køge BK
874633 11:00 Hareskov IF Oversidder
11:00
Hareskov IF
Oversidder
874636 11:00 Hørsholm-Usserød IK Hareskov IF
11:00
Hørsholm-Usserød IK
Hareskov IF
874637 11:00 Køge BK Oversidder
11:00
Køge BK
Oversidder
874634 11:30 Oversidder Hørsholm-Usserød IK
11:30
Oversidder
Hørsholm-Usserød IK
874635 11:30 Køge BK Hareskov IF
11:30
Køge BK
Hareskov IF
lørdag den. 26-11 2022
Spillested:
Hørsholm Idrætspark Kunstbane 1 Stadionalle 5 2960 Rungsted Kyst
874638 09:00 Hareskov IF Albertslund IF Kunstbane 1
09:00
Hareskov IF
Albertslund IF
874639 09:00 Hørsholm-Usserød IK Køge Nord FC Kunstbane 1
09:00
Hørsholm-Usserød IK
Køge Nord FC
874640 09:30 Køge Nord FC Hareskov IF Kunstbane 1
09:30
Køge Nord FC
Hareskov IF
874641 09:30 Albertslund IF Hørsholm-Usserød IK Kunstbane 1
09:30
Albertslund IF
Hørsholm-Usserød IK
874642 10:00 Hareskov IF Hørsholm-Usserød IK Kunstbane 1
10:00
Hareskov IF
Hørsholm-Usserød IK
874643 10:00 Albertslund IF Køge Nord FC Kunstbane 1
10:00
Albertslund IF
Køge Nord FC
Arrangør:
søndag den. 27-11 2022
Spillested:
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Beierholm Banen 5 mands - 11 D Ved Stadion 6 4600 Køge
874644 10:30 Køge BK Greve Fodbold Beierholm Banen 5 mands - 11 D
10:30
Køge BK
Greve Fodbold
874645 10:30 Oversidder Brøndbyernes IF Oversidder
10:30
Oversidder
Brøndbyernes IF
874646 11:00 Brøndbyernes IF Køge BK Beierholm Banen 5 mands - 11 D
11:00
Brøndbyernes IF
Køge BK
874647 11:00 Greve Fodbold Oversidder Oversidder
11:00
Greve Fodbold
Oversidder
874648 11:30 Køge BK Oversidder Oversidder
11:30
Køge BK
Oversidder
874649 11:30 Greve Fodbold Brøndbyernes IF Beierholm Banen 5 mands - 11 D
11:30
Greve Fodbold
Brøndbyernes IF
Arrangør:
søndag den. 11-12 2022
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
874656 09:00 Brøndbyernes IF Hareskov IF
09:00
Brøndbyernes IF
Hareskov IF
874657 09:00 Albertslund IF Køge BK
09:00
Albertslund IF
Køge BK
874658 09:30 Køge BK Brøndbyernes IF
09:30
Køge BK
Brøndbyernes IF
874659 09:30 Hareskov IF Albertslund IF
09:30
Hareskov IF
Albertslund IF
874660 10:00 Brøndbyernes IF Albertslund IF
10:00
Brøndbyernes IF
Albertslund IF
874661 10:00 Hareskov IF Køge BK
10:00
Hareskov IF
Køge BK
Arrangør:
søndag den. 11-12 2022
Spillested:
Rishøj Stadion Lyngvej 12B 4600 Køge
874650 09:00 Oversidder Køge Nord FC
09:00
Oversidder
Køge Nord FC
874651 09:00 Greve Fodbold Hørsholm-Usserød IK 8-mands Kunsten (8-B6a)
09:00
Greve Fodbold
Hørsholm-Usserød IK
874652 09:30 Hørsholm-Usserød IK Oversidder
09:30
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
874653 09:30 Køge Nord FC Greve Fodbold 8-mands Kunsten (8-B6a)
09:30
Køge Nord FC
Greve Fodbold
874654 10:00 Oversidder Greve Fodbold
10:00
Oversidder
Greve Fodbold
874655 10:00 Køge Nord FC Hørsholm-Usserød IK 8-mands Kunsten (8-B6a)
10:00
Køge Nord FC
Hørsholm-Usserød IK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind