Serie 1 , Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
114286
fr18-08 2023
18:30 Svebølle Stadion
5
-
2
18. aug 2023
18:30
Svebølle BI 2016
5
Køge Nord FC
2
114287
fr18-08 2023
19:00 Munkesø Stadion Kunst
4
-
2
18. aug 2023
19:00
FC Kalundborg
4
Haslev FC
2
114285
19-08 2023
11:00 Benløsehallen
2
-
1
19. aug 2023
11:00
Benløse IF
2
Gørslev IF
1
114283
19-08 2023
13:00 Faarevejle Stadion
3
-
2
19. aug 2023
13:00
Fårevejle BK
3
Raklev GI
2
114282
19-08 2023
13:30 Hønghallen
0
-
5
19. aug 2023
13:30
Høng GF
0
BK Friheden
5
114284
19-08 2023
14:00 Stadion Vest
2
-
2
19. aug 2023
14:00
B. 73, Slagelse
2
Køge BK
2
114288
19-08 2023
14:30 Spraglehøj Idrætsanlæg
2
-
5
19. aug 2023
14:30
Jyllinge FC
2
KFUM BK, Roskilde
5
114291
to24-08 2023
19:00 Rishøj Stadion
3
-
0
24. aug 2023
19:00
Køge Nord FC
3
FC Kalundborg
0
114296
fr25-08 2023
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
6
-
1
25. aug 2023
19:00
Køge BK
6
Benløse IF
1
114297
fr25-08 2023
19:00 Røsnæshallen
6
-
1
25. aug 2023
19:00
Raklev GI
6
B. 73, Slagelse
1
114295
26-08 2023
13:30 Gørslev Stadion
1
-
3
26. aug 2023
13:30
Gørslev IF
1
Svebølle BI 2016
3
114290
26-08 2023
14:00 HFC's Klubhus
2
-
1
26. aug 2023
14:00
Haslev FC
2
Jyllinge FC
1
114289
26-08 2023
14:30 Strandmarkens Fritidscenter
3
-
0
26. aug 2023
14:30
BK Friheden
3
Fårevejle BK
0
114298
26-08 2023
15:30 Lillevang Idrætscenter
0
-
6
26. aug 2023
15:30
KFUM BK, Roskilde
0
Høng GF
6
114299
fr01-09 2023
18:15 Faarevejle Stadion
3
-
4
01. sep 2023
18:15
Fårevejle BK
3
Høng GF
4
114303
fr01-09 2023
19:00 Munkesø Stadion Kunst
3
-
1
01. sep 2023
19:00
FC Kalundborg
3
Gørslev IF
1
114301
02-09 2023
11:00 Benløsehallen
0
-
3
02. sep 2023
11:00
Benløse IF
0
Raklev GI
3
114302
02-09 2023
14:00 Svebølle Stadion
3
-
4
02. sep 2023
14:00
Svebølle BI 2016
3
Køge BK
4
114305
02-09 2023
14:00 HFC's Klubhus
1
-
1
02. sep 2023
14:00
Haslev FC
1
KFUM BK, Roskilde
1
114300
02-09 2023
14:00 Stadion Vest
2
-
2
02. sep 2023
14:00
B. 73, Slagelse
2
BK Friheden
2
114304
02-09 2023
14:30 Spraglehøj Idrætsanlæg
4
-
2
02. sep 2023
14:30
Jyllinge FC
4
Køge Nord FC
2
114308
09-09 2023
13:00 Rishøj Stadion
3
-
4
09. sep 2023
13:00
Køge Nord FC
3
Haslev FC
4
114309
09-09 2023
13:45 Gørslev Stadion
1
-
3
09. sep 2023
13:45
Gørslev IF
1
Jyllinge FC
3
114311
09-09 2023
14:00 Røsnæshallen
0
-
3
09. sep 2023
14:00
Raklev GI
0
Svebølle BI 2016
3
114307
09-09 2023
14:30 Stadion Vest
2
-
1
09. sep 2023
14:30
B. 73, Slagelse
2
Høng GF
1
114306
09-09 2023
14:45 Strandmarkens Fritidscenter
2
-
2
09. sep 2023
14:45
BK Friheden
2
Benløse IF
2
114312
09-09 2023
15:30 Lillevang Idrætscenter
1
-
2
09. sep 2023
15:30
KFUM BK, Roskilde
1
Fårevejle BK
2
114310
10-09 2023
15:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
2
10. sep 2023
15:00
Køge BK
1
FC Kalundborg
2
114314
to14-09 2023
18:00 Benløsehallen
3
-
3
14. sep 2023
18:00
Benløse IF
3
Høng GF
3
114316
fr15-09 2023
19:00 Munkesø Stadion Kunst
2
-
3
15. sep 2023
19:00
FC Kalundborg
2
Raklev GI
3
114313
16-09 2023
12:00 Stadion Vest
2
-
2
16. sep 2023
12:00
B. 73, Slagelse
2
Fårevejle BK
2
114315
16-09 2023
12:00 Svebølle Stadion
3
-
1
16. sep 2023
12:00
Svebølle BI 2016
3
BK Friheden
1
114318
16-09 2023
14:00 HFC's Klubhus
4
-
2
16. sep 2023
14:00
Haslev FC
4
Gørslev IF
2
114319
16-09 2023
14:00 Rishøj Stadion
HMH
16. sep 2023
14:00
Køge Nord FC
KFUM BK, Roskilde
HMH
114317
16-09 2023
14:30 Spraglehøj Idrætsanlæg
1
-
0
16. sep 2023
14:30
Jyllinge FC
1
Køge BK
0
114322
fr22-09 2023
18:30 Faarevejle Stadion
4
-
4
22. sep 2023
18:30
Fårevejle BK
4
Benløse IF
4
114326
fr22-09 2023
18:45 Lillevang Idrætscenter
4
-
2
22. sep 2023
18:45
KFUM BK, Roskilde
4
B. 73, Slagelse
2
114324
fr22-09 2023
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
2
22. sep 2023
19:00
Køge BK
4
Haslev FC
2
114323
23-09 2023
10:30 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
0
-
4
23. sep 2023
10:30
Gørslev IF
0
Køge Nord FC
4
114325
23-09 2023
14:00 Røsnæshallen
2
-
2
23. sep 2023
14:00
Raklev GI
2
Jyllinge FC
2
114320
23-09 2023
14:30 Strandmarkens Fritidscenter
3
-
3
23. sep 2023
14:30
BK Friheden
3
FC Kalundborg
3
114321
23-09 2023
15:30 Hønghallen
2
-
4
23. sep 2023
15:30
Høng GF
2
Svebølle BI 2016
4
114329
fr29-09 2023
19:00 Munkesø Stadion Kunst
3
-
2
29. sep 2023
19:00
FC Kalundborg
3
Høng GF
2
114327
30-09 2023
11:00 Benløsehallen
2
-
3
30. sep 2023
11:00
Benløse IF
2
B. 73, Slagelse
3
114333
30-09 2023
11:00 Lillevang Idrætscenter
4
-
2
30. sep 2023
11:00
KFUM BK, Roskilde
4
Gørslev IF
2
114328
30-09 2023
14:00 Svebølle Stadion
3
-
3
30. sep 2023
14:00
Svebølle BI 2016
3
Fårevejle BK
3
114331
30-09 2023
14:00 HFC's Klubhus
1
-
5
30. sep 2023
14:00
Haslev FC
1
Raklev GI
5
114332
30-09 2023
14:00 Rishøj Stadion
0
-
2
30. sep 2023
14:00
Køge Nord FC
0
Køge BK
2
114330
30-09 2023
14:30 Spraglehøj Idrætsanlæg
0
-
1
30. sep 2023
14:30
Jyllinge FC
0
BK Friheden
1
114338
fr06-10 2023
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
1
06. okt 2023
19:00
Køge BK
3
Gørslev IF
1
114336
07-10 2023
14:00 Faarevejle Stadion
2
-
1
07. okt 2023
14:00
Fårevejle BK
2
FC Kalundborg
1
114337
07-10 2023
14:00 Stadion Vest
1
-
2
07. okt 2023
14:00
B. 73, Slagelse
1
Svebølle BI 2016
2
114339
07-10 2023
14:00 Røsnæshallen
5
-
0
07. okt 2023
14:00
Raklev GI
5
Køge Nord FC
0
114334
07-10 2023
14:30 Strandmarkens Fritidscenter
3
-
0
07. okt 2023
14:30
BK Friheden
3
Haslev FC
0
114335
07-10 2023
15:30 Hønghallen
3
-
2
07. okt 2023
15:30
Høng GF
3
Jyllinge FC
2
114340
07-10 2023
15:30 Lillevang Idrætscenter
3
-
2
07. okt 2023
15:30
KFUM BK, Roskilde
3
Benløse IF
2
114342
fr13-10 2023
19:00 Munkesø Stadion Kunst
0
-
3
13. okt 2023
19:00
FC Kalundborg
0
B. 73, Slagelse
3
114347
fr13-10 2023
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
1
13. okt 2023
19:00
Køge BK
3
KFUM BK, Roskilde
1
114346
14-10 2023
13:30 Gørslev Stadion
0
-
6
14. okt 2023
13:30
Gørslev IF
0
Raklev GI
6
114344
14-10 2023
14:00 HFC's Klubhus
1
-
2
14. okt 2023
14:00
Haslev FC
1
Høng GF
2
114345
14-10 2023
14:00 Rishøj Stadion
2
-
4
14. okt 2023
14:00
Køge Nord FC
2
BK Friheden
4
114341
14-10 2023
14:00 Svebølle Stadion
3
-
0
14. okt 2023
14:00
Svebølle BI 2016
3
Benløse IF
0
114343
14-10 2023
14:30 Spraglehøj Idrætsanlæg
3
-
0
14. okt 2023
14:30
Jyllinge FC
3
Fårevejle BK
0
114352
21-10 2023
11:00 Benløsehallen
1
-
1
21. okt 2023
11:00
Benløse IF
1
FC Kalundborg
1
114353
21-10 2023
14:00 Røsnæshallen
3
-
0
21. okt 2023
14:00
Raklev GI
3
Køge BK
0
114350
21-10 2023
14:00 Faarevejle Stadion
1
-
1
21. okt 2023
14:00
Fårevejle BK
1
Haslev FC
1
114351
21-10 2023
14:00 Stadion Vest
1
-
6
21. okt 2023
14:00
B. 73, Slagelse
1
Jyllinge FC
6
114348
21-10 2023
14:30 Strandmarkens Fritidscenter
4
-
0
21. okt 2023
14:30
BK Friheden
4
Gørslev IF
0
114349
21-10 2023
15:30 Hønghallen
1
-
2
21. okt 2023
15:30
Høng GF
1
Køge Nord FC
2
114474
21-10 2023
15:30 Lillevang Idrætscenter
2
-
2
21. okt 2023
15:30
KFUM BK, Roskilde
2
Svebølle BI 2016
2
114487
fr27-10 2023
18:30 Munkesø Stadion Kunst
0
-
5
27. okt 2023
18:30
FC Kalundborg
0
Svebølle BI 2016
5
114498
fr27-10 2023
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5
-
2
27. okt 2023
19:00
Køge BK
5
BK Friheden
2
114497
28-10 2023
13:30 Borup Stadion, kunstgræs
0
-
1
28. okt 2023
13:30
Gørslev IF
0
Høng GF
1
114499
28-10 2023
14:00 Røsnæshallen
5
-
1
28. okt 2023
14:00
Raklev GI
5
KFUM BK, Roskilde
1
114495
28-10 2023
14:00 HFC's Klubhus
1
-
0
28. okt 2023
14:00
Haslev FC
1
B. 73, Slagelse
0
114496
28-10 2023
14:00 Rishøj Stadion
5
-
2
28. okt 2023
14:00
Køge Nord FC
5
Fårevejle BK
2
114488
28-10 2023
14:30 Spraglehøj Idrætsanlæg
2
-
0
28. okt 2023
14:30
Jyllinge FC
2
Benløse IF
0
114563
fr03-11 2023
19:00 Munkesø Stadion Kunst
4
-
1
03. nov 2023
19:00
FC Kalundborg
4
KFUM BK, Roskilde
1
114561
04-11 2023
11:00 Benløsehallen Kunstgræs
1
-
0
04. nov 2023
11:00
Benløse IF
1
Haslev FC
0
114562
04-11 2023
14:00 Svebølle Stadion
0
-
2
04. nov 2023
14:00
Svebølle BI 2016
0
Jyllinge FC
2
114522
04-11 2023
14:00 Faarevejle Stadion
1
-
0
04. nov 2023
14:00
Fårevejle BK
1
Gørslev IF
0
114560
04-11 2023
14:00 Stadion Vest
2
-
2
04. nov 2023
14:00
B. 73, Slagelse
2
Køge Nord FC
2
114502
04-11 2023
14:30 Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
2
04. nov 2023
14:30
BK Friheden
1
Raklev GI
2
114503
04-11 2023
15:30 Gørlevhallen
1
-
3
04. nov 2023
15:30
Høng GF
1
Køge BK
3
114568
to09-11 2023
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5
-
2
09. nov 2023
19:00
Køge BK
5
Fårevejle BK
2
114566
11-11 2023
13:00 Rishøj Stadion
1
-
0
11. nov 2023
13:00
Køge Nord FC
1
Benløse IF
0
114567
11-11 2023
13:30 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
4
-
3
11. nov 2023
13:30
Gørslev IF
4
B. 73, Slagelse
3
115707
11-11 2023
14:00 Røsnæshallen
4
-
1
11. nov 2023
14:00
Raklev GI
4
Høng GF
1
114565
11-11 2023
14:00 HFC's Klubhus
3
-
1
11. nov 2023
14:00
Haslev FC
3
Svebølle BI 2016
1
114564
11-11 2023
14:30 Spraglehøj Idrætsanlæg
4
-
3
11. nov 2023
14:30
Jyllinge FC
4
FC Kalundborg
3
115708
11-11 2023
15:30 Lillevang Idrætscenter
5
-
3
11. nov 2023
15:30
KFUM BK, Roskilde
5
BK Friheden
3
115713
fr15-03 2024
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
2
15. mar
19:00
Køge BK
3
B. 73, Slagelse
2
115711
16-03 2024
12:00 Rishøj Stadion Kunst
1
-
2
16. mar
12:00
Køge Nord FC
1
Svebølle BI 2016
2
115710
16-03 2024
14:00 HFC's Klubhus
3
-
0
16. mar
14:00
Haslev FC
3
FC Kalundborg
0
115714
16-03 2024
14:00 Røsnæshallen
3
-
1
16. mar
14:00
Raklev GI
3
Fårevejle BK
1
115709
16-03 2024
14:15 Avedøre Stadion Kunstgræs
4
-
2
16. mar
14:15
BK Friheden
4
Høng GF
2
115712
16-03 2024
15:00 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
2
-
2
16. mar
15:00
Gørslev IF
2
Benløse IF
2
115715
16-03 2024
15:30 Lillevang Idrætscenter
3
-
4
16. mar
15:30
KFUM BK, Roskilde
3
Jyllinge FC
4
115721
fr22-03 2024
19:00 Munkesø Stadion Kunst
1
-
5
22. mar
19:00
FC Kalundborg
1
Køge Nord FC
5
115719
23-03 2024
11:00 Benløsehallen Kunstgræs
2
-
3
23. mar
11:00
Benløse IF
2
Køge BK
3
115720
23-03 2024
14:00 Svebølle Stadion
3
-
1
23. mar
14:00
Svebølle BI 2016
3
Gørslev IF
1
115717
23-03 2024
14:00 Asnæs Stadion, Kunstgræs
2
-
1
23. mar
14:00
Fårevejle BK
2
BK Friheden
1
115718
23-03 2024
14:15 Stadion Vest
0
-
3
23. mar
14:15
B. 73, Slagelse
0
Raklev GI
3
115722
23-03 2024
14:30 Spraglehøj Idrætsanlæg
2
-
0
23. mar
14:30
Jyllinge FC
2
Haslev FC
0
115716
23-03 2024
15:30 Gørlevhallen
3
-
0
23. mar
15:30
Høng GF
3
KFUM BK, Roskilde
0
115727
fr05-04 2024
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
4
05. apr
19:00
Køge BK
1
Svebølle BI 2016
4
115725
06-04 2024
12:00 Rishøj Stadion Kunst
4
-
3
06. apr
12:00
Køge Nord FC
4
Jyllinge FC
3
115728
06-04 2024
14:00 Røsnæshallen
5
-
1
06. apr
14:00
Raklev GI
5
Benløse IF
1
115723
06-04 2024
14:15 Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
0
06. apr
14:15
BK Friheden
2
B. 73, Slagelse
0
115724
06-04 2024
15:30 Gørlevhallen
2
-
0
06. apr
15:30
Høng GF
2
Fårevejle BK
0
115729
06-04 2024
15:30 Lillevang Idrætscenter
1
-
2
06. apr
15:30
KFUM BK, Roskilde
1
Haslev FC
2
115726
06-04 2024
16:00 Herfølge Stadion
1
-
3
06. apr
16:00
Gørslev IF
1
FC Kalundborg
3
115734
fr12-04 2024
19:00 Munkesø Stadion Kunst
1
-
8
12. apr
19:00
FC Kalundborg
1
Køge BK
8
115732
13-04 2024
11:00 Benløsehallen Kunstgræs
1
-
7
13. apr
11:00
Benløse IF
1
BK Friheden
7
115731
13-04 2024
13:30 Gørlevhallen
4
-
3
13. apr
13:30
Høng GF
4
B. 73, Slagelse
3
115733
13-04 2024
14:00 Svebølle Stadion
3
-
2
13. apr
14:00
Svebølle BI 2016
3
Raklev GI
2
115736
13-04 2024
14:00 HFC's Klubhus
1
-
0
13. apr
14:00
Haslev FC
1
Køge Nord FC
0
115730
13-04 2024
14:00 Faarevejle Stadion
0
-
2
13. apr
14:00
Fårevejle BK
0
KFUM BK, Roskilde
2
115735
13-04 2024
14:30 Spraglehøj Idrætsanlæg
8
-
0
13. apr
14:30
Jyllinge FC
8
Gørslev IF
0
115859
on17-04 2024
18:00 Gørlevhallen
2
-
2
17. apr
18:00
Høng GF
2
Benløse IF
2
115862
fr19-04 2024
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
0
19. apr
19:00
Køge BK
0
Jyllinge FC
0
115860
20-04 2024
14:00 Faarevejle Stadion
2
-
0
20. apr
14:00
Fårevejle BK
2
B. 73, Slagelse
0
115863
20-04 2024
14:00 Røsnæshallen
6
-
1
20. apr
14:00
Raklev GI
6
FC Kalundborg
1
115858
20-04 2024
14:30 Strandmarkens Fritidscenter
0
-
3
20. apr
14:30
BK Friheden
0
Svebølle BI 2016
3
115864
20-04 2024
15:30 Lillevang Idrætscenter
1
-
3
20. apr
15:30
KFUM BK, Roskilde
1
Køge Nord FC
3
115868
fr26-04 2024
19:00 Munkesø Stadion Kunst
2
-
3
26. apr
19:00
FC Kalundborg
2
BK Friheden
3
115866
27-04 2024
11:00 Benløsehallen
3
-
2
27. apr
11:00
Benløse IF
3
Fårevejle BK
2
115871
27-04 2024
12:00 Rishøj Stadion
4
-
1
27. apr
12:00
Køge Nord FC
4
Gørslev IF
1
115870
27-04 2024
14:00 HFC's Klubhus
1
-
2
27. apr
14:00
Haslev FC
1
Køge BK
2
115865
27-04 2024
14:15 Stadion Vest
1
-
0
27. apr
14:15
B. 73, Slagelse
1
KFUM BK, Roskilde
0
115869
27-04 2024
14:30 Spraglehøj Idrætsanlæg
2
-
1
27. apr
14:30
Jyllinge FC
2
Raklev GI
1
115876
fr03-05 2024
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
0
03. maj
19:00
Køge BK
4
Køge Nord FC
0
115878
04-05 2024
13:30 Gørslev Stadion
0
-
0
04. maj
13:30
Gørslev IF
0
KFUM BK, Roskilde
0
115874
04-05 2024
14:00 Faarevejle Stadion
1
-
3
04. maj
14:00
Fårevejle BK
1
Svebølle BI 2016
3
115875
04-05 2024
14:15 Stadion Vest
3
-
3
04. maj
14:15
B. 73, Slagelse
3
Benløse IF
3
115877
04-05 2024
14:30 Røsnæshallen
4
-
1
04. maj
14:30
Raklev GI
4
Haslev FC
1
115872
04-05 2024
14:30 Strandmarkens Fritidscenter
3
-
0
04. maj
14:30
BK Friheden
3
Jyllinge FC
0
115873
04-05 2024
15:30 Hønghallen
2
-
2
04. maj
15:30
Høng GF
2
FC Kalundborg
2
115861
ti07-05 2024
19:00 Gørslev Stadion
0
-
3
07. maj
19:00
Gørslev IF
0
Haslev FC
3
115881
fr10-05 2024
19:00 Munkesø Stadion Kunst
1
-
1
10. maj
19:00
FC Kalundborg
1
Fårevejle BK
1
115879
11-05 2024
11:00 Benløsehallen
2
-
3
11. maj
11:00
Benløse IF
2
KFUM BK, Roskilde
3
115884
11-05 2024
12:00 Rishøj Stadion
2
-
7
11. maj
12:00
Køge Nord FC
2
Raklev GI
7
115882
11-05 2024
12:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
1
-
5
11. maj
12:00
Jyllinge FC
1
Høng GF
5
115885
11-05 2024
13:30 Gørslev Stadion
HHT
11. maj
13:30
Gørslev IF
Køge BK
HHT
115883
11-05 2024
14:00 HFC's Klubhus
5
-
0
11. maj
14:00
Haslev FC
5
BK Friheden
0
115880
11-05 2024
14:00 Svebølle Stadion
4
-
1
11. maj
14:00
Svebølle BI 2016
4
B. 73, Slagelse
1
115890
18-05 2024
11:00 Benløsehallen
1
-
9
18. maj
11:00
Benløse IF
1
Svebølle BI 2016
9
115891
18-05 2024
14:00 Røsnæshallen
UHT
18. maj
14:00
Raklev GI
Gørslev IF
UHT
115888
18-05 2024
14:00 Faarevejle Stadion
0
-
1
18. maj
14:00
Fårevejle BK
0
Jyllinge FC
1
115889
18-05 2024
14:15 Stadion Vest
3
-
2
18. maj
14:15
B. 73, Slagelse
3
FC Kalundborg
2
115886
18-05 2024
14:30 Strandmarkens Fritidscenter
0
-
3
18. maj
14:30
BK Friheden
0
Køge Nord FC
3
115887
18-05 2024
15:30 Hønghallen
0
-
1
18. maj
15:30
Høng GF
0
Haslev FC
1
115892
18-05 2024
15:30 Lillevang Idrætscenter
1
-
2
18. maj
15:30
KFUM BK, Roskilde
1
Køge BK
2
115897
to23-05 2024
19:00 Hønghallen
2
-
5
23. maj
19:00
Høng GF
2
Køge Nord FC
5
115894
fr24-05 2024
19:00 Munkesø Stadion Kunst
4
-
2
24. maj
19:00
FC Kalundborg
4
Benløse IF
2
115899
fr24-05 2024
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
2
24. maj
19:00
Køge BK
1
Raklev GI
2
115898
25-05 2024
13:30 Gørslev Stadion
0
-
1
25. maj
13:30
Gørslev IF
0
BK Friheden
1
115893
25-05 2024
14:00 Svebølle Stadion
7
-
0
25. maj
14:00
Svebølle BI 2016
7
KFUM BK, Roskilde
0
115896
25-05 2024
14:00 HFC's Klubhus
2
-
0
25. maj
14:00
Haslev FC
2
Fårevejle BK
0
115895
25-05 2024
14:30 Spraglehøj Idrætsanlæg
1
-
2
25. maj
14:30
Jyllinge FC
1
B. 73, Slagelse
2
115867
ti28-05 2024
18:00 Svebølle Stadion
9
-
1
28. maj
18:00
Svebølle BI 2016
9
Høng GF
1
115904
01-06 2024
11:00 Benløsehallen
01. jun
11:00
Benløse IF
Jyllinge FC
115905
01-06 2024
14:00 Svebølle Stadion
01. jun
14:00
Svebølle BI 2016
FC Kalundborg
115902
01-06 2024
14:00 Faarevejle Stadion
01. jun
14:00
Fårevejle BK
Køge Nord FC
115903
01-06 2024
14:15 Stadion Vest
01. jun
14:15
B. 73, Slagelse
Haslev FC
115900
01-06 2024
14:30 Strandmarkens Fritidscenter
01. jun
14:30
BK Friheden
Køge BK
115901
01-06 2024
15:30 Hønghallen
01. jun
15:30
Høng GF
Gørslev IF
115906
01-06 2024
15:30 Lillevang Idrætscenter
01. jun
15:30
KFUM BK, Roskilde
Raklev GI
115911
fr07-06 2024
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
07. jun
19:00
Køge BK
Høng GF
115909
08-06 2024
12:00 Rishøj Stadion
08. jun
12:00
Køge Nord FC
B. 73, Slagelse
115912
08-06 2024
14:00 Røsnæshallen
08. jun
14:00
Raklev GI
BK Friheden
115908
08-06 2024
14:00 HFC's Klubhus
08. jun
14:00
Haslev FC
Benløse IF
115907
08-06 2024
14:30 Spraglehøj Idrætsanlæg
08. jun
14:30
Jyllinge FC
Svebølle BI 2016
115913
08-06 2024
15:30 Lillevang Idrætscenter
08. jun
15:30
KFUM BK, Roskilde
FC Kalundborg
115910
09-06 2024
11:00 Gørslev Stadion
09. jun
11:00
Gørslev IF
Fårevejle BK
115920
15-06 2024
11:00 Benløsehallen
15. jun
11:00
Benløse IF
Køge Nord FC
115957
15-06 2024
14:00 Svebølle Stadion
15. jun
14:00
Svebølle BI 2016
Haslev FC
115958
15-06 2024
14:00 Munkesø Stadion Kunst
15. jun
14:00
FC Kalundborg
Jyllinge FC
115914
15-06 2024
14:00 Strandmarkens Fritidscenter
15. jun
14:00
BK Friheden
KFUM BK, Roskilde
115915
15-06 2024
14:00 Hønghallen
15. jun
14:00
Høng GF
Raklev GI
115916
15-06 2024
14:00 Faarevejle Stadion
15. jun
14:00
Fårevejle BK
Køge BK
115917
15-06 2024
14:00 Stadion Vest
15. jun
14:00
B. 73, Slagelse
Gørslev IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
De to 1´ere spiller Finale lørdag den 22. juni 2024 kl. 14.00. Bedst pointgennemsnit har hjemmebane i finalen.

Log ind