Serie 3 , Pulje 7

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
335591
fr18-08 2023
19:00 Korsør ny Stadion
0
-
1
18. aug 2023
19:00
FC Storebælt
0
Køge BK (3)
1
335594
19-08 2023
13:00 Benløsehallen
2
-
0
19. aug 2023
13:00
Benløse IF
2
Sørbymagle IF
0
335596
19-08 2023
13:00 Ellemarkskolens bane
6
-
2
19. aug 2023
13:00
Køge Union
6
IF Frem Bjæverskov
2
335593
19-08 2023
13:30 Stadion Vest
3
-
2
19. aug 2023
13:30
B. 73, Slagelse
3
Ejby IF Fodbold
2
335592
19-08 2023
14:00 Ramsøhallen
1
-
0
19. aug 2023
14:00
VG Fodbold
1
Kværkeby IF
0
335595
20-08 2023
12:00 Jystrup Stadion
20. aug 2023
12:00
Jystrup IF
Gørslev IF
335598
fr25-08 2023
18:30 Kværkeby Stadion
1
-
2
25. aug 2023
18:30
Kværkeby IF
1
B. 73, Slagelse
2
335600
26-08 2023
11:00 Gørslev Stadion
2
-
6
26. aug 2023
11:00
Gørslev IF
2
Benløse IF
6
335602
26-08 2023
11:00 Ejby Stadion
2
-
1
26. aug 2023
11:00
Ejby IF Fodbold
2
FC Storebælt
1
335606
02-09 2023
13:00 Benløsehallen
0
-
1
02. sep 2023
13:00
Benløse IF
0
IF Frem Bjæverskov
1
335608
02-09 2023
13:00 Ellemarkskolens bane
UHT
02. sep 2023
13:00
Køge Union
Ejby IF Fodbold
UHT
335605
02-09 2023
14:00 Kværkeby Stadion
0
-
2
02. sep 2023
14:00
Kværkeby IF
0
Sørbymagle IF
2
335607
03-09 2023
12:00 Jystrup Stadion
3
-
3
03. sep 2023
12:00
Jystrup IF
3
Køge BK (3)
3
335604
03-09 2023
13:30 Stadion Vest
0
-
7
03. sep 2023
13:30
B. 73, Slagelse
0
FC Storebælt
7
335599
ti05-09 2023
18:15 Sørbyhallen
2
-
2
05. sep 2023
18:15
Sørbymagle IF
2
VG Fodbold
2
335601
ti05-09 2023
19:45 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
6
05. sep 2023
19:45
Køge BK (3)
0
Køge Union
6
335610
fr08-09 2023
18:30 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
2
-
1
08. sep 2023
18:30
FC Storebælt
2
Køge Union
1
335613
fr08-09 2023
19:15 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
1
08. sep 2023
19:15
Køge BK (3)
1
Benløse IF
1
335611
09-09 2023
11:00 Sørbyhallen
2
-
3
09. sep 2023
11:00
Sørbymagle IF
2
B. 73, Slagelse
3
335614
09-09 2023
13:00 Ejby Stadion
2
-
0
09. sep 2023
13:00
Ejby IF Fodbold
2
Jystrup IF
0
335609
09-09 2023
13:00 Bjæverskov Stadion
1
-
1
09. sep 2023
13:00
IF Frem Bjæverskov
1
VG Fodbold
1
335618
16-09 2023
11:00 Benløsehallen
4
-
1
16. sep 2023
11:00
Benløse IF
4
Ejby IF Fodbold
1
335616
16-09 2023
14:00 Stadion Vest
0
-
4
16. sep 2023
14:00
B. 73, Slagelse
0
Køge Union
4
335617
16-09 2023
14:00 Kværkeby Stadion
1
-
4
16. sep 2023
14:00
Kværkeby IF
1
IF Frem Bjæverskov
4
335619
16-09 2023
15:15 Sørbyhallen
1
-
1
16. sep 2023
15:15
Sørbymagle IF
1
Gørslev IF
1
335620
17-09 2023
12:00 Jystrup Stadion
HHT
17. sep 2023
12:00
Jystrup IF
FC Storebælt
HHT
335597
ti19-09 2023
19:00 Bjæverskov Stadion
5
-
1
19. sep 2023
19:00
IF Frem Bjæverskov
5
Jystrup IF
1
335622
fr22-09 2023
18:00 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
1
-
2
22. sep 2023
18:00
FC Storebælt
1
Benløse IF
2
335625
fr22-09 2023
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
0
22. sep 2023
19:00
Køge BK (3)
4
Kværkeby IF
0
335626
23-09 2023
11:00 Ejby Stadion
0
-
5
23. sep 2023
11:00
Ejby IF Fodbold
0
VG Fodbold
5
335624
23-09 2023
12:00 Ellemarkskolens bane
UHT
23. sep 2023
12:00
Køge Union
Jystrup IF
UHT
335621
23-09 2023
13:00 Bjæverskov Stadion
2
-
0
23. sep 2023
13:00
IF Frem Bjæverskov
2
Sørbymagle IF
0
335623
24-09 2023
12:00 Gørslev Skole
1
-
4
24. sep 2023
12:00
Gørslev IF
1
B. 73, Slagelse
4
335628
30-09 2023
12:00 Stadion Vest
3
-
0
30. sep 2023
12:00
B. 73, Slagelse
3
Jystrup IF
0
335630
30-09 2023
13:00 Benløsehallen
0
-
3
30. sep 2023
13:00
Benløse IF
0
Køge Union
3
335627
30-09 2023
13:30 Viby Idrætsanlæg
4
-
0
30. sep 2023
13:30
VG Fodbold
4
FC Storebælt
0
335629
30-09 2023
14:00 Kværkeby Stadion
1
-
1
30. sep 2023
14:00
Kværkeby IF
1
Ejby IF Fodbold
1
335631
30-09 2023
15:15 Sørbyhallen
UHT
30. sep 2023
15:15
Sørbymagle IF
Køge BK (3)
UHT
335632
01-10 2023
13:00 Gørslev Stadion
1
-
3
01. okt 2023
13:00
Gørslev IF
1
IF Frem Bjæverskov
3
335634
fr06-10 2023
19:00 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
2
-
2
06. okt 2023
19:00
FC Storebælt
2
Kværkeby IF
2
335638
07-10 2023
11:00 Ejby Stadion
3
-
2
07. okt 2023
11:00
Ejby IF Fodbold
3
Sørbymagle IF
2
335633
07-10 2023
13:00 Bjæverskov Stadion
0
-
2
07. okt 2023
13:00
IF Frem Bjæverskov
0
B. 73, Slagelse
2
335636
07-10 2023
13:00 Ellemarkskolens bane
3
-
2
07. okt 2023
13:00
Køge Union
3
VG Fodbold
2
335635
08-10 2023
12:00 Jystrup Stadion
1
-
2
08. okt 2023
12:00
Jystrup IF
1
Benløse IF
2
335643
on11-10 2023
18:00 Vemmelev Kunstgræs
0
-
1
11. okt 2023
18:00
Sørbymagle IF
0
FC Storebælt
1
335644
14-10 2023
11:00 Gørslev Stadion
2
-
3
14. okt 2023
11:00
Gørslev IF
2
Ejby IF Fodbold
3
335641
14-10 2023
12:00 Stadion Vest
1
-
0
14. okt 2023
12:00
B. 73, Slagelse
1
Benløse IF
0
335642
14-10 2023
12:00 Kværkeby Stadion
3
-
2
14. okt 2023
12:00
Kværkeby IF
3
Køge Union
2
335639
14-10 2023
13:00 Bjæverskov Stadion
3
-
1
14. okt 2023
13:00
IF Frem Bjæverskov
3
Køge BK (3)
1
335640
14-10 2023
13:30 Viby Idrætsanlæg
2
-
3
14. okt 2023
13:30
VG Fodbold
2
Jystrup IF
3
335645
to19-10 2023
19:00 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
3
-
0
19. okt 2023
19:00
FC Storebælt
3
Gørslev IF
0
335650
21-10 2023
11:00 Ejby Stadion
2
-
2
21. okt 2023
11:00
Ejby IF Fodbold
2
IF Frem Bjæverskov
2
335649
21-10 2023
12:00 Køge Stadion, Kunstgræs
3
-
1
21. okt 2023
12:00
Køge Union
3
Sørbymagle IF
1
335647
21-10 2023
13:00 Benløsehallen
0
-
4
21. okt 2023
13:00
Benløse IF
0
VG Fodbold
4
335648
21-10 2023
13:00 Jystrup Stadion
2
-
3
21. okt 2023
13:00
Jystrup IF
2
Kværkeby IF
3
335646
21-10 2023
13:30 Stadion Vest
4
-
2
21. okt 2023
13:30
B. 73, Slagelse
4
Køge BK (3)
2
335656
fr27-10 2023
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
2
27. okt 2023
19:00
Køge BK (3)
2
Ejby IF Fodbold
2
335655
28-10 2023
11:00 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
HHT
28. okt 2023
11:00
Gørslev IF
Køge Union
HHT
335651
28-10 2023
13:00 Bjæverskov Stadion
2
-
1
28. okt 2023
13:00
IF Frem Bjæverskov
2
FC Storebælt
1
335652
28-10 2023
13:30 Viby Idrætsanlæg
2
-
0
28. okt 2023
13:30
VG Fodbold
2
B. 73, Slagelse
0
335653
28-10 2023
14:00 Kværkeby Stadion
1
-
1
28. okt 2023
14:00
Kværkeby IF
1
Benløse IF
1
335654
28-10 2023
15:15 Sørbyhallen
UHT
28. okt 2023
15:15
Sørbymagle IF
Jystrup IF
UHT
335637
on01-11 2023
19:45 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
HHT
01. nov 2023
19:45
Køge BK (3)
Gørslev IF
HHT
335603
04-11 2023
12:00 Viby Idrætsanlæg
UHT
04. nov 2023
12:00
VG Fodbold
Gørslev IF
UHT
335612
11-11 2023
11:00 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
0
-
3
11. nov 2023
11:00
Gørslev IF
0
Kværkeby IF
3
335615
12-11 2023
12:30 Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
1
-
2
12. nov 2023
12:30
VG Fodbold
1
Køge BK (3)
2
335658
fr05-04 2024
18:15 Benløsehallen Kunstgræs
3
-
2
05. apr
18:15
Kværkeby IF
3
VG Fodbold
2
335657
fr05-04 2024
19:00 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
3
-
4
05. apr
19:00
IF Frem Bjæverskov
3
Køge Union
4
335660
06-04 2024
11:00 Gørslev Skole
06. apr
11:00
Gørslev IF
Jystrup IF
335662
06-04 2024
11:00 Ejby Stadion
4
-
0
06. apr
11:00
Ejby IF Fodbold
4
B. 73, Slagelse
0
335659
06-04 2024
13:00 Vemmelevhallen
3
-
7
06. apr
13:00
Sørbymagle IF
3
Benløse IF
7
335661
07-04 2024
14:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
0
07. apr
14:00
Køge BK (3)
0
FC Storebælt
0
335663
to11-04 2024
19:00 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
3
-
0
11. apr
19:00
FC Storebælt
3
Ejby IF Fodbold
0
335664
13-04 2024
13:00 Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
3
-
2
13. apr
13:00
VG Fodbold
3
Sørbymagle IF
2
335666
13-04 2024
13:00 Benløsehallen
UHT
13. apr
13:00
Benløse IF
Gørslev IF
UHT
335700
13-04 2024
13:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
6
-
1
13. apr
13:00
Køge Union
6
Køge BK (3)
1
335665
13-04 2024
13:45 Stadion Vest
0
-
3
13. apr
13:45
B. 73, Slagelse
0
Kværkeby IF
3
335667
14-04 2024
13:00 Jystrup Stadion
HHT
14. apr
13:00
Jystrup IF
IF Frem Bjæverskov
HHT
335709
ti16-04 2024
18:45 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
UHT
16. apr
18:45
Køge BK (3)
Jystrup IF
UHT
335706
to18-04 2024
19:00 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
0
-
1
18. apr
19:00
FC Storebælt
0
B. 73, Slagelse
1
335708
20-04 2024
11:00 Gørslev Skole
HHT
20. apr
11:00
Gørslev IF
VG Fodbold
HHT
335710
20-04 2024
11:00 Ejby Stadion
0
-
4
20. apr
11:00
Ejby IF Fodbold
0
Køge Union
4
335701
20-04 2024
13:00 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
6
-
0
20. apr
13:00
IF Frem Bjæverskov
6
Benløse IF
0
335707
20-04 2024
13:00 Sørbyhallen
0
-
1
20. apr
13:00
Sørbymagle IF
0
Kværkeby IF
1
335712
on24-04 2024
19:00 Sørbyhallen
5
-
0
24. apr
19:00
Sørbymagle IF
5
B. 73, Slagelse
0
335713
fr26-04 2024
18:30 Kværkeby Stadion
UHT
26. apr
18:30
Kværkeby IF
Gørslev IF
UHT
335711
27-04 2024
12:00 Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
1
-
3
27. apr
12:00
VG Fodbold
1
IF Frem Bjæverskov
3
335716
27-04 2024
12:00 Ellemarkskolens bane
7
-
2
27. apr
12:00
Køge Union
7
FC Storebælt
2
335714
27-04 2024
13:00 Benløsehallen
2
-
2
27. apr
13:00
Benløse IF
2
Køge BK (3)
2
335715
28-04 2024
13:00 Jystrup Stadion
HHT
28. apr
13:00
Jystrup IF
Ejby IF Fodbold
HHT
335718
fr03-05 2024
19:00 Korsør ny Stadion
UHT
03. maj
19:00
FC Storebælt
Jystrup IF
UHT
335719
04-05 2024
11:00 Gørslev Skole
HHT
04. maj
11:00
Gørslev IF
Sørbymagle IF
HHT
335722
04-05 2024
11:00 Ejby Stadion
4
-
2
04. maj
11:00
Ejby IF Fodbold
4
Benløse IF
2
335720
04-05 2024
12:00 Rishøj Stadion Kunst
9
-
2
04. maj
12:00
Køge Union
9
B. 73, Slagelse
2
335717
04-05 2024
13:00 Bjæverskov Stadion
3
-
1
04. maj
13:00
IF Frem Bjæverskov
3
Kværkeby IF
1
335725
fr10-05 2024
18:30 Kværkeby Stadion
4
-
3
10. maj
18:30
Kværkeby IF
4
Køge BK (3)
3
335727
11-05 2024
12:00 Sørbyhallen
1
-
8
11. maj
12:00
Sørbymagle IF
1
IF Frem Bjæverskov
8
335726
11-05 2024
13:00 Benløsehallen
3
-
2
11. maj
13:00
Benløse IF
3
FC Storebælt
2
335724
11-05 2024
13:30 Stadion Vest
UHT
11. maj
13:30
B. 73, Slagelse
Gørslev IF
UHT
335728
12-05 2024
13:00 Jystrup Stadion
HHT
12. maj
13:00
Jystrup IF
Køge Union
HHT
335723
ti14-05 2024
19:00 Ramsøhallen
4
-
1
14. maj
19:00
VG Fodbold
4
Ejby IF Fodbold
1
335813
ti14-05 2024
19:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
0
14. maj
19:00
Køge BK (3)
2
Sørbymagle IF
0
335810
fr17-05 2024
19:00 Korsør ny Stadion
UHT
17. maj
19:00
FC Storebælt
VG Fodbold
UHT
335814
18-05 2024
11:00 Ejby Stadion
2
-
1
18. maj
11:00
Ejby IF Fodbold
2
Kværkeby IF
1
335812
18-05 2024
12:00 Rishøj Stadion Kunst
8
-
2
18. maj
12:00
Køge Union
8
Benløse IF
2
335729
18-05 2024
13:00 Bjæverskov Stadion
UHT
18. maj
13:00
IF Frem Bjæverskov
Gørslev IF
UHT
335811
19-05 2024
13:00 Jystrup Stadion
HHT
19. maj
13:00
Jystrup IF
B. 73, Slagelse
HHT
335815
ti21-05 2024
19:00 Viby Sj. Idrætscenter
3
-
6
21. maj
19:00
VG Fodbold
3
Køge Union
6
335819
on22-05 2024
18:30 Sørbyhallen
0
-
4
22. maj
18:30
Sørbymagle IF
0
Ejby IF Fodbold
4
335817
fr24-05 2024
18:30 Kværkeby Stadion
4
-
3
24. maj
18:30
Kværkeby IF
4
FC Storebælt
3
335820
25-05 2024
11:00 Gørslev Skole
HHT
25. maj
11:00
Gørslev IF
Køge BK (3)
HHT
335818
25-05 2024
13:00 Benløsehallen
UHT
25. maj
13:00
Benløse IF
Jystrup IF
UHT
335816
25-05 2024
13:30 Vemmelev Kunstgræs
0
-
2
25. maj
13:30
B. 73, Slagelse
0
IF Frem Bjæverskov
2
335825
fr31-05 2024
19:15 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
31. maj
19:15
Køge BK (3)
IF Frem Bjæverskov
335826
01-06 2024
11:00 Ejby Stadion
UHT
01. jun
11:00
Ejby IF Fodbold
Gørslev IF
UHT
335824
01-06 2024
12:00 Ellemarkskolens bane
01. jun
12:00
Køge Union
Kværkeby IF
335822
01-06 2024
13:00 Benløsehallen
01. jun
13:00
Benløse IF
B. 73, Slagelse
335823
02-06 2024
13:00 Jystrup Stadion
HHT
02. jun
13:00
Jystrup IF
VG Fodbold
HHT
335821
ti04-06 2024
18:30 Korsør ny Stadion
04. jun
18:30
FC Storebælt
Sørbymagle IF
335832
ti04-06 2024
19:45 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
04. jun
19:45
Køge BK (3)
B. 73, Slagelse
335829
fr07-06 2024
18:30 Kværkeby Stadion
UHT
07. jun
18:30
Kværkeby IF
Jystrup IF
UHT
335831
08-06 2024
11:00 Gørslev Skole
HHT
08. jun
11:00
Gørslev IF
FC Storebælt
HHT
335828
08-06 2024
12:00 Ramsøhallen
08. jun
12:00
VG Fodbold
Benløse IF
335827
08-06 2024
13:00 Bjæverskov Stadion
08. jun
13:00
IF Frem Bjæverskov
Ejby IF Fodbold
335721
ti11-06 2024
19:45 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
11. jun
19:45
Køge BK (3)
VG Fodbold
335830
on12-06 2024
18:30 Sørbyhallen
12. jun
18:30
Sørbymagle IF
Køge Union
335833
fr14-06 2024
19:00 Korsør ny Stadion
14. jun
19:00
FC Storebælt
IF Frem Bjæverskov
335913
15-06 2024
11:00 Ejby Stadion
15. jun
11:00
Ejby IF Fodbold
Køge BK (3)
335837
15-06 2024
12:00 Ellemarkskolens bane
UHT
15. jun
12:00
Køge Union
Gørslev IF
UHT
335835
15-06 2024
13:00 Benløsehallen
15. jun
13:00
Benløse IF
Kværkeby IF
335834
15-06 2024
13:30 Stadion Vest
15. jun
13:30
B. 73, Slagelse
VG Fodbold
335836
16-06 2024
13:00 Jystrup Stadion
HHT
16. jun
13:00
Jystrup IF
Sørbymagle IF
HHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind