D
T
M
S

Køge Union

Serie 3 , Pulje 7

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
335596
19-08 2023
13:00 Ellemarkskolens bane
6
-
2
19. aug 2023
13:00
Køge Union
6
IF Frem Bjæverskov
2
335608
02-09 2023
13:00 Ellemarkskolens bane
UHT
02. sep 2023
13:00
Køge Union
Ejby IF Fodbold
UHT
335601
ti05-09 2023
19:45 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
6
05. sep 2023
19:45
Køge BK (3)
0
Køge Union
6
335610
fr08-09 2023
18:30 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
2
-
1
08. sep 2023
18:30
FC Storebælt
2
Køge Union
1
335616
16-09 2023
14:00 Stadion Vest
0
-
4
16. sep 2023
14:00
B. 73, Slagelse
0
Køge Union
4
335624
23-09 2023
12:00 Ellemarkskolens bane
UHT
23. sep 2023
12:00
Køge Union
Jystrup IF
UHT
335630
30-09 2023
13:00 Benløsehallen
0
-
3
30. sep 2023
13:00
Benløse IF
0
Køge Union
3
335636
07-10 2023
13:00 Ellemarkskolens bane
3
-
2
07. okt 2023
13:00
Køge Union
3
VG Fodbold
2
335642
14-10 2023
12:00 Kværkeby Stadion
3
-
2
14. okt 2023
12:00
Kværkeby IF
3
Køge Union
2
335649
21-10 2023
12:00 Køge Stadion, Kunstgræs
3
-
1
21. okt 2023
12:00
Køge Union
3
Sørbymagle IF
1
335655
28-10 2023
11:00 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
HHT
28. okt 2023
11:00
Gørslev IF
Køge Union
HHT
335657
fr05-04 2024
19:00 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
3
-
4
05. apr
19:00
IF Frem Bjæverskov
3
Køge Union
4
335700
13-04 2024
13:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
6
-
1
13. apr
13:00
Køge Union
6
Køge BK (3)
1
335710
20-04 2024
11:00 Ejby Stadion
0
-
4
20. apr
11:00
Ejby IF Fodbold
0
Køge Union
4
335716
27-04 2024
12:00 Ellemarkskolens bane
7
-
2
27. apr
12:00
Køge Union
7
FC Storebælt
2
335720
04-05 2024
12:00 Rishøj Stadion Kunst
9
-
2
04. maj
12:00
Køge Union
9
B. 73, Slagelse
2
335728
12-05 2024
13:00 Jystrup Stadion
HHT
12. maj
13:00
Jystrup IF
Køge Union
HHT
335812
18-05 2024
12:00 Rishøj Stadion Kunst
8
-
2
18. maj
12:00
Køge Union
8
Benløse IF
2
335815
ti21-05 2024
19:00 Viby Sj. Idrætscenter
3
-
6
21. maj
19:00
VG Fodbold
3
Køge Union
6
335824
01-06 2024
12:00 Ellemarkskolens bane
5
-
2
01. jun
12:00
Køge Union
5
Kværkeby IF
2
335830
on12-06 2024
18:30 Dalmose Idræts- & Kulturcenter
2
-
5
12. jun
18:30
Sørbymagle IF
2
Køge Union
5
335837
15-06 2024
12:00 Ellemarkskolens bane
UHT
15. jun
12:00
Køge Union
Gørslev IF
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind