D
T
M
S

Gørslev IF

Serie 3 , Pulje 7

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
335595
20-08 2023
12:00 Jystrup Stadion
20. aug 2023
12:00
Jystrup IF
Gørslev IF
335600
26-08 2023
11:00 Gørslev Stadion
2
-
6
26. aug 2023
11:00
Gørslev IF
2
Benløse IF
6
335619
16-09 2023
15:15 Sørbyhallen
1
-
1
16. sep 2023
15:15
Sørbymagle IF
1
Gørslev IF
1
335623
24-09 2023
12:00 Gørslev Skole
1
-
4
24. sep 2023
12:00
Gørslev IF
1
B. 73, Slagelse
4
335632
01-10 2023
13:00 Gørslev Stadion
1
-
3
01. okt 2023
13:00
Gørslev IF
1
IF Frem Bjæverskov
3
335644
14-10 2023
11:00 Gørslev Stadion
2
-
3
14. okt 2023
11:00
Gørslev IF
2
Ejby IF Fodbold
3
335645
to19-10 2023
19:00 Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
3
-
0
19. okt 2023
19:00
FC Storebælt
3
Gørslev IF
0
335655
28-10 2023
11:00 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
HHT
28. okt 2023
11:00
Gørslev IF
Køge Union
HHT
335637
on01-11 2023
19:45 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
HHT
01. nov 2023
19:45
Køge BK (3)
Gørslev IF
HHT
335603
04-11 2023
12:00 Viby Idrætsanlæg
UHT
04. nov 2023
12:00
VG Fodbold
Gørslev IF
UHT
335612
11-11 2023
11:00 Bjæverskov Stadion Kunstgræs
0
-
3
11. nov 2023
11:00
Gørslev IF
0
Kværkeby IF
3
335660
06-04 2024
11:00 Gørslev Skole
06. apr
11:00
Gørslev IF
Jystrup IF
335666
13-04 2024
13:00 Benløsehallen
UHT
13. apr
13:00
Benløse IF
Gørslev IF
UHT
335708
20-04 2024
11:00 Gørslev Skole
HHT
20. apr
11:00
Gørslev IF
VG Fodbold
HHT
335713
fr26-04 2024
18:30 Kværkeby Stadion
UHT
26. apr
18:30
Kværkeby IF
Gørslev IF
UHT
335719
04-05 2024
11:00 Gørslev Skole
HHT
04. maj
11:00
Gørslev IF
Sørbymagle IF
HHT
335724
11-05 2024
13:30 Stadion Vest
UHT
11. maj
13:30
B. 73, Slagelse
Gørslev IF
UHT
335729
18-05 2024
13:00 Bjæverskov Stadion
UHT
18. maj
13:00
IF Frem Bjæverskov
Gørslev IF
UHT
335820
25-05 2024
11:00 Gørslev Skole
HHT
25. maj
11:00
Gørslev IF
Køge BK (3)
HHT
335826
01-06 2024
11:00 Ejby Stadion
UHT
01. jun
11:00
Ejby IF Fodbold
Gørslev IF
UHT
335831
08-06 2024
11:00 Gørslev Skole
HHT
08. jun
11:00
Gørslev IF
FC Storebælt
HHT
335837
15-06 2024
12:00 Ellemarkskolens bane
UHT
15. jun
12:00
Køge Union
Gørslev IF
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind