D
T
M
S

Træningskamp 55+ 8-mands

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
422663
to18-08 2022
19:00 Køge BK Røde Stjerne BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Køge BK
18. aug 2022
19:00
Køge BK
Røde Stjerne BK
193013
ma26-09 2022
18:00 Hundested IK Stenløse BK Frederiksværk Stadion Frederiksværk Fodbold Klub
26. sep 2022
18:00
Hundested IK
Stenløse BK
928200
ma03-10 2022
20:45 Lejerbo BK (1) Rosenhøj BK (1) Avedøre Stadion Lejerbo BK
03. okt 2022
20:45
Lejerbo BK (1)
Rosenhøj BK (1)
928201
ti11-10 2022
19:15 Lejerbo BK Ejby IF 1968 (1)
!
NB: Ejby IF 1968 (1) er taberdømt
Avedøre Stadion
Lejerbo BK
11. okt 2022
19:15
Lejerbo BK
Ejby IF 1968 (1)
568418
29-10 2022
10:00 Albertslund IF (1) KFUM BK, Roskilde (1) Albertslund Stadion Kunstgræs
ANN
Albertslund IF
29. okt 2022
10:00
Albertslund IF (1)
KFUM BK, Roskilde (1)
ANN
569638
12-11 2022
11:00 Albertslund IF Taastrup FC (1) Albertslund Stadion Kunstgræs Albertslund IF
12. nov 2022
11:00
Albertslund IF
Taastrup FC (1)
845328
20-11 2022
09:30 Albertslund IF KFUM BK, Roskilde Albertslund Stadion Kunstgræs
ANN
Albertslund IF
20. nov 2022
09:30
Albertslund IF
KFUM BK, Roskilde
ANN
569639
03-12 2022
11:15 Albertslund IF Avedøre IF (1) Albertslund Stadion Kunstgræs
ANN
Albertslund IF
03. dec 2022
11:15
Albertslund IF
Avedøre IF (1)
ANN
569640
10-12 2022
10:00 Albertslund IF Taastrup FC Albertslund Stadion Kunstgræs Albertslund IF
10. dec 2022
10:00
Albertslund IF
Taastrup FC
917928
17-12 2022
12:30 Albertslund IF Avedøre BK Albertslund Stadion Kunstgræs
ANN
Albertslund IF
17. dec 2022
12:30
Albertslund IF
Avedøre BK
ANN
569641
07-01 2023
10:00 Albertslund IF KFUM BK, Roskilde Albertslund Stadion Kunstgræs Albertslund IF
07. jan 2023
10:00
Albertslund IF
KFUM BK, Roskilde
940561
ma16-01 2023
20:30 Taastrup FC KFUM BK, Roskilde NyBolig Park - Kunstgræs Taastrup FC
16. jan 2023
20:30
Taastrup FC
KFUM BK, Roskilde
846672
ma23-01 2023
20:30 Taastrup FC Albertslund IF NyBolig Park - Kunstgræs Taastrup FC
23. jan 2023
20:30
Taastrup FC
Albertslund IF
820787
ma30-01 2023
20:30 Taastrup FC KFUM BK, Roskilde NyBolig Park - Kunstgræs Taastrup FC
30. jan 2023
20:30
Taastrup FC
KFUM BK, Roskilde
673165
11-02 2023
11:15 Albertslund IF KFUM BK, Roskilde Albertslund Stadion Kunstgræs
ANN
Albertslund IF
11. feb 2023
11:15
Albertslund IF
KFUM BK, Roskilde
ANN
148926
ma27-02 2023
20:30 Taastrup FC Avedøre BK NyBolig Park - Kunstgræs Taastrup FC
27. feb 2023
20:30
Taastrup FC
Avedøre BK
569642
04-03 2023
11:15 Albertslund IF Avedøre IF Albertslund Stadion Kunstgræs Albertslund IF
04. mar 2023
11:15
Albertslund IF
Avedøre IF
993853
on08-03 2023
19:15 Brødeskov IF (1) Hillerød Fodbold Brødeskov Stadion Kunst Brødeskov IF
08. mar 2023
19:15
Brødeskov IF (1)
Hillerød Fodbold
430186
ma13-03 2023
20:30 Taastrup FC Albertslund IF NyBolig Park - Kunstgræs Taastrup FC
13. mar 2023
20:30
Taastrup FC
Albertslund IF
501845
on12-04 2023
18:00 Albertslund IF Albertslund IF Albertslund Stadion Albertslund IF
12. apr 2023
18:00
Albertslund IF
Albertslund IF
859818
ma17-04 2023
18:30 Albertslund BS 72 Vallensbæk IF Sportspladsen i Syd Albertslund BS 72
17. apr 2023
18:30
Albertslund BS 72
Vallensbæk IF
502091
on19-04 2023
18:00 Albertslund IF Ejby IF 1968 Albertslund Stadion Albertslund IF
19. apr 2023
18:00
Albertslund IF
Ejby IF 1968
847616
ma24-04 2023
19:00 Lejerbo BK Rosenhøj BK Gungehusskolen Lejerbo BK
24. apr 2023
19:00
Lejerbo BK
Rosenhøj BK
674021
ti25-04 2023
19:00 Ringsted IF (1) Ringsted Stadion Ringsted IF
25. apr 2023
19:00
Ringsted IF (1)
501856
ma01-05 2023
18:00 Albertslund IF Avedøre IF Albertslund Stadion Albertslund IF
01. maj 2023
18:00
Albertslund IF
Avedøre IF
903901
ma01-05 2023
18:30 Albertslund BS 72 Lejerbo BK Sportspladsen i Syd Albertslund BS 72
01. maj 2023
18:30
Albertslund BS 72
Lejerbo BK
502184
on03-05 2023
18:00 Albertslund IF Islev BK Albertslund Stadion Albertslund IF
03. maj 2023
18:00
Albertslund IF
Islev BK
847617
ma08-05 2023
19:00 Lejerbo BK Greve Fodbold Gungehusskolen Lejerbo BK
08. maj 2023
19:00
Lejerbo BK
Greve Fodbold
674023
ti09-05 2023
19:00 Ringsted IF Ringsted Stadion Ringsted IF
09. maj 2023
19:00
Ringsted IF
501857
ma15-05 2023
18:00 Albertslund IF Herstedøster IC (1) Albertslund Stadion Albertslund IF
15. maj 2023
18:00
Albertslund IF
Herstedøster IC (1)
904075
ma15-05 2023
18:30 Albertslund BS 72 Rosenhøj BK Sportspladsen i Syd Albertslund BS 72
15. maj 2023
18:30
Albertslund BS 72
Rosenhøj BK
502198
on17-05 2023
18:00 Albertslund IF Brøndbyernes IF Albertslund Stadion
ANN
Albertslund IF
17. maj 2023
18:00
Albertslund IF
Brøndbyernes IF
ANN
847621
on17-05 2023
19:00 Lejerbo BK Mosede BK (1) Gungehusskolen Lejerbo BK
17. maj 2023
19:00
Lejerbo BK
Mosede BK (1)
501864
ma22-05 2023
18:00 Albertslund IF Brøndbyernes IF (1) Albertslund Stadion Albertslund IF
22. maj 2023
18:00
Albertslund IF
Brøndbyernes IF (1)
674025
ti23-05 2023
19:00 Ringsted IF Slagelse B&I Ringsted Stadion Ringsted IF
23. maj 2023
19:00
Ringsted IF
Slagelse B&I
501872
on31-05 2023
18:00 Albertslund IF Albertslund IF Albertslund Stadion Albertslund IF
31. maj 2023
18:00
Albertslund IF
Albertslund IF
576812
on31-05 2023
18:30 Albertslund BS 72 Greve Fodbold Sportspladsen i Syd Albertslund BS 72
31. maj 2023
18:30
Albertslund BS 72
Greve Fodbold
847624
on31-05 2023
19:00 Lejerbo BK Mosede BK Gungehusskolen Lejerbo BK
31. maj 2023
19:00
Lejerbo BK
Mosede BK
501873
ma05-06 2023
18:00 Albertslund IF Rosenhøj BK Albertslund Stadion Albertslund IF
05. jun 2023
18:00
Albertslund IF
Rosenhøj BK
847618
ti06-06 2023
19:00 Lejerbo BK Grantoften IF Gungehusskolen Lejerbo BK
06. jun 2023
19:00
Lejerbo BK
Grantoften IF
501874
ma12-06 2023
18:00 Albertslund IF Ejby IF 1968 Albertslund Stadion Albertslund IF
12. jun 2023
18:00
Albertslund IF
Ejby IF 1968
847625
ma19-06 2023
19:00 Lejerbo BK Albertslund BS 72 (1) Gungehusskolen Lejerbo BK
19. jun 2023
19:00
Lejerbo BK
Albertslund BS 72 (1)
501908
ma26-06 2023
18:00 Albertslund IF Islev BK (1) Albertslund Stadion Albertslund IF
26. jun 2023
18:00
Albertslund IF
Islev BK (1)
577375
ma26-06 2023
18:30 Albertslund BS 72 Grantoften IF Sportspladsen i Syd Albertslund BS 72
26. jun 2023
18:30
Albertslund BS 72
Grantoften IF
502262
on28-06 2023
18:00 Albertslund IF Herstedøster IC Albertslund Stadion Albertslund IF
28. jun 2023
18:00
Albertslund IF
Herstedøster IC
847620
ma07-08 2023
19:00 Lejerbo BK Vallensbæk IF (1) Gungehusskolen Lejerbo BK
07. aug 2023
19:00
Lejerbo BK
Vallensbæk IF (1)
540629
to10-08 2023
19:00 Herstedøster IC (2) Albertslund IF (2) Herstedøster Stadion Herstedøster IC
10. aug 2023
19:00
Herstedøster IC (2)
Albertslund IF (2)
163961
ti15-08 2023
19:00 Ringsted IF Herlufsholm GF Ringsted Stadion Kunstgræs Ringsted IF
15. aug 2023
19:00
Ringsted IF
Herlufsholm GF
502263
on16-08 2023
18:00 Albertslund IF Rosenhøj BK Albertslund Stadion Albertslund IF
16. aug 2023
18:00
Albertslund IF
Rosenhøj BK
540630
on16-08 2023
19:00 Herstedøster IC (3) Ejby IF 1968 (2)
!
NB: Ejby IF 1968 (2) er taberdømt
Herstedøster Stadion
Herstedøster IC
16. aug 2023
19:00
Herstedøster IC (3)
Ejby IF 1968 (2)
344867
ma21-08 2023
18:00 Avedøre IF (2) Herstedøster IC (6) Avedøre Stadion Kunstgræs Avedøre IF
21. aug 2023
18:00
Avedøre IF (2)
Herstedøster IC (6)
502265
on23-08 2023
18:00 Albertslund IF Albertslund IF Albertslund Stadion Albertslund IF
23. aug 2023
18:00
Albertslund IF
Albertslund IF
378761
ma28-08 2023
18:30 Albertslund BS 72 Vallensbæk IF Sportspladsen i Syd Albertslund BS 72
28. aug 2023
18:30
Albertslund BS 72
Vallensbæk IF
502306
on30-08 2023
18:00 Albertslund IF Ejby IF 1968 Albertslund Stadion Albertslund IF
30. aug 2023
18:00
Albertslund IF
Ejby IF 1968
540632
on30-08 2023
18:45 Herstedøster IC (4) Islev BK (2) Herstedøster Stadion Herstedøster IC
30. aug 2023
18:45
Herstedøster IC (4)
Islev BK (2)
344868
ma04-09 2023
18:00 Avedøre IF Albertslund IF Avedøre Stadion Kunstgræs Avedøre IF
04. sep 2023
18:00
Avedøre IF
Albertslund IF
378421
ma04-09 2023
18:30 Albertslund BS 72 (2) Mosede BK (2) Sportspladsen i Syd Albertslund BS 72
04. sep 2023
18:30
Albertslund BS 72 (2)
Mosede BK (2)
847622
ma04-09 2023
18:30 Lejerbo BK Rosenhøj BK Gungehusskolen Lejerbo BK
04. sep 2023
18:30
Lejerbo BK
Rosenhøj BK
501912
ma11-09 2023
18:00 Albertslund IF Avedøre IF Albertslund Stadion Albertslund IF
11. sep 2023
18:00
Albertslund IF
Avedøre IF
163964
ti12-09 2023
19:00 Ringsted IF B. 73, Slagelse (1) Ringsted Stadion Kunstgræs Ringsted IF
12. sep 2023
19:00
Ringsted IF
B. 73, Slagelse (1)
502325
on13-09 2023
18:00 Albertslund IF Islev BK Albertslund Stadion Albertslund IF
13. sep 2023
18:00
Albertslund IF
Islev BK
379235
to14-09 2023
18:00 Albertslund BS 72 Lejerbo BK Sportspladsen i Syd Albertslund BS 72
14. sep 2023
18:00
Albertslund BS 72
Lejerbo BK
540724
to14-09 2023
18:00 Herstedøster IC (5) Brøndbyernes IF (2) Albertslund Stadion Kunstgræs Herstedøster IC
14. sep 2023
18:00
Herstedøster IC (5)
Brøndbyernes IF (2)
501913
ma18-09 2023
17:45 Albertslund IF Brøndbyernes IF Albertslund Stadion Albertslund IF
18. sep 2023
17:45
Albertslund IF
Brøndbyernes IF
847623
ma18-09 2023
17:45 Lejerbo BK Greve Fodbold Avedøre Stadion Lejerbo BK
18. sep 2023
17:45
Lejerbo BK
Greve Fodbold
501914
ma25-09 2023
17:30 Albertslund IF Herstedøster IC Albertslund Stadion Albertslund IF
25. sep 2023
17:30
Albertslund IF
Herstedøster IC
164453
ti26-09 2023
19:00 Ringsted IF B. 73, Slagelse Ringsted Stadion Kunstgræs Ringsted IF
26. sep 2023
19:00
Ringsted IF
B. 73, Slagelse
502329
on27-09 2023
17:30 Albertslund IF Brøndbyernes IF Albertslund Stadion Albertslund IF
27. sep 2023
17:30
Albertslund IF
Brøndbyernes IF
484265
ma02-10 2023
17:00 Albertslund BS 72 Rosenhøj BK Sportspladsen i Syd Albertslund BS 72
02. okt 2023
17:00
Albertslund BS 72
Rosenhøj BK
344869
ma02-10 2023
18:00 Avedøre IF Ejby IF 1968 Avedøre Stadion Kunstgræs Avedøre IF
02. okt 2023
18:00
Avedøre IF
Ejby IF 1968
502341
on04-10 2023
17:15 Albertslund IF Herstedøster IC Albertslund Stadion Albertslund IF
04. okt 2023
17:15
Albertslund IF
Herstedøster IC
164455
ti10-10 2023
19:00 Ringsted IF Høng GF Ringsted Stadion Kunstgræs Ringsted IF
10. okt 2023
19:00
Ringsted IF
Høng GF
935278
ti21-11 2023
20:00 Ejby IF 1968 Albertslund IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs Ejby IF 1968
21. nov 2023
20:00
Ejby IF 1968
Albertslund IF
940983
on22-11 2023
19:30 Brødeskov IF SIF Oldboys/Girls Brødeskov Stadion Kunst Brødeskov IF
22. nov 2023
19:30
Brødeskov IF
SIF Oldboys/Girls
831099
25-11 2023
10:00 Albertslund IF Taastrup FC Albertslund Stadion Kunstgræs Albertslund IF
25. nov 2023
10:00
Albertslund IF
Taastrup FC
935279
ti05-12 2023
20:00 Ejby IF 1968 Taastrup FC Glostrup Idrætspark Kunstgræs Ejby IF 1968
05. dec 2023
20:00
Ejby IF 1968
Taastrup FC
940984
on06-12 2023
19:00 Brødeskov IF Farum BK Brødeskov Stadion Kunst Brødeskov IF
06. dec 2023
19:00
Brødeskov IF
Farum BK
831100
09-12 2023
10:00 Albertslund IF (6) Ejby IF 1968 (9) Albertslund Stadion Kunstgræs
ANN
Albertslund IF
09. dec 2023
10:00
Albertslund IF (6)
Ejby IF 1968 (9)
ANN
935335
ma11-12 2023
20:30 Taastrup FC Avedøre IF NyBolig Park - Kunstgræs Taastrup FC
11. dec 2023
20:30
Taastrup FC
Avedøre IF
831101
17-12 2023
10:00 Albertslund IF (7) Taastrup FC (6) Albertslund Stadion Kunstgræs Albertslund IF
17. dec 2023
10:00
Albertslund IF (7)
Taastrup FC (6)
831102
06-01 2024
10:00 Albertslund IF (8)
!
NB: Albertslund IF (8) er taberdømt
KFUM BK, Roskilde (3) Albertslund Stadion Kunstgræs
Albertslund IF
06. jan
10:00
Albertslund IF (8)
KFUM BK, Roskilde (3)
831103
13-01 2024
12:00 Albertslund IF (9) Avedøre IF (7) Albertslund Stadion Kunstgræs Albertslund IF
13. jan
12:00
Albertslund IF (9)
Avedøre IF (7)
831104
20-01 2024
10:00 Albertslund IF (10) Ejby IF 1968 (10) Albertslund Stadion Kunstgræs
ANN
Albertslund IF
20. jan
10:00
Albertslund IF (10)
Ejby IF 1968 (10)
ANN
940985
on24-01 2024
19:30 Brødeskov IF (4) Jyllinge FC (1) Brødeskov Stadion Kunst Brødeskov IF
24. jan
19:30
Brødeskov IF (4)
Jyllinge FC (1)
227815
ma29-01 2024
20:30 Taastrup FC (7) Ejby IF 1968 (11) NyBolig Park - Kunstgræs Taastrup FC
29. jan
20:30
Taastrup FC (7)
Ejby IF 1968 (11)
232513
ma05-02 2024
20:30 Taastrup FC Albertslund IF NyBolig Park - Kunstgræs Taastrup FC
05. feb
20:30
Taastrup FC
Albertslund IF
935281
ti06-02 2024
20:00 Ejby IF 1968 KFUM BK, Roskilde Glostrup Idrætspark Kunstgræs Ejby IF 1968
06. feb
20:00
Ejby IF 1968
KFUM BK, Roskilde
940986
on07-02 2024
19:30 Brødeskov IF Torveparkens SK Brødeskov Stadion Kunst Brødeskov IF
07. feb
19:30
Brødeskov IF
Torveparkens SK
940989
on06-03 2024
19:30 Brødeskov IF Skibby IK Brødeskov Stadion Kunst Brødeskov IF
06. mar
19:30
Brødeskov IF
Skibby IK
940990
on13-03 2024
19:00 Brødeskov IF Jyllinge FC Brødeskov Stadion Kunst Brødeskov IF
13. mar
19:00
Brødeskov IF
Jyllinge FC
935283
ti19-03 2024
20:00 Ejby IF 1968 Taastrup FC Glostrup Idrætspark Kunstgræs Ejby IF 1968
19. mar
20:00
Ejby IF 1968
Taastrup FC
935285
ti26-03 2024
20:00 Ejby IF 1968 (8) Avedøre IF (5) Glostrup Idrætspark Kunstgræs Ejby IF 1968
26. mar
20:00
Ejby IF 1968 (8)
Avedøre IF (5)
502260
fr14-06 2024
18:00 Albertslund IF Avedøre IF Albertslund Stadion Albertslund IF
14. jun
18:00
Albertslund IF
Avedøre IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind