D
T
M
S

Sjællandsserien , Pulje 1 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
651505
13-08 2022
11:00 Hørsholm-Usserød IK Taastrup FC Hørsholm Idrætspark
0
-
0
13. aug 2022
11:00
Hørsholm-Usserød IK
0
Taastrup FC
0
651506
13-08 2022
11:00 BSF IF Skjold Birkerød Ballerup Idrætspark
1
-
1
13. aug 2022
11:00
BSF
1
IF Skjold Birkerød
1
651507
13-08 2022
13:00 Farum BK Glostrup Farum Park
2
-
2
13. aug 2022
13:00
Farum BK
2
Glostrup
2
651508
13-08 2022
13:00 Liria FK Avedøre IF Skinderskovgård
2
-
5
13. aug 2022
13:00
Liria FK
2
Avedøre IF
5
651510
13-08 2022
13:00 BK Avarta Snekkersten IF Tømrermester Jim Jensens Park
1
-
1
13. aug 2022
13:00
BK Avarta
1
Snekkersten IF
1
651504
ti16-08 2022
19:00 Lundtofte Boldklub Espergærde IF Lundtofte Idrætsplads
2
-
1
16. aug 2022
19:00
Lundtofte Boldklub
2
Espergærde IF
1
651515
to18-08 2022
18:30 IF Skjold Birkerød Farum BK Birkerød Stadion
1
-
5
18. aug 2022
18:30
IF Skjold Birkerød
1
Farum BK
5
651513
fr19-08 2022
18:30 Avedøre IF FC Rudersdal Avedøre Stadion
1
-
5
19. aug 2022
18:30
Avedøre IF
1
FC Rudersdal
5
651512
20-08 2022
11:00 Fredensborg BI BK Avarta Fredensborg Stadion
2
-
0
20. aug 2022
11:00
Fredensborg BI
2
BK Avarta
0
651511
20-08 2022
11:30 Espergærde IF Hørsholm-Usserød IK Mørdrup Idrætsanlæg
4
-
0
20. aug 2022
11:30
Espergærde IF
4
Hørsholm-Usserød IK
0
651514
20-08 2022
12:00 Glostrup Liria FK Glostrup Idrætspark
7
-
0
20. aug 2022
12:00
Glostrup
7
Liria FK
0
651516
20-08 2022
13:00 Taastrup FC BSF Tåstrup Idrætspark
0
-
0
20. aug 2022
13:00
Taastrup FC
0
BSF
0
651517
20-08 2022
13:00 Snekkersten IF Lundtofte Boldklub Snekkersten Idrætscenter
4
-
1
20. aug 2022
13:00
Snekkersten IF
4
Lundtofte Boldklub
1
651519
to25-08 2022
18:30 BSF Espergærde IF Ballerup Idrætspark
3
-
1
25. aug 2022
18:30
BSF
3
Espergærde IF
1
651518
to25-08 2022
18:45 Hørsholm-Usserød IK Lundtofte Boldklub Hørsholm Idrætspark
4
-
0
25. aug 2022
18:45
Hørsholm-Usserød IK
4
Lundtofte Boldklub
0
651522
fr26-08 2022
18:30 FC Rudersdal Glostrup Vedbæk Stadion
2
-
2
26. aug 2022
18:30
FC Rudersdal
2
Glostrup
2
651520
27-08 2022
13:00 Farum BK Taastrup FC Farum Park
1
-
2
27. aug 2022
13:00
Farum BK
1
Taastrup FC
2
651521
27-08 2022
13:00 Liria FK IF Skjold Birkerød Skinderskovgård
1
-
4
27. aug 2022
13:00
Liria FK
1
IF Skjold Birkerød
4
651524
27-08 2022
13:00 Fredensborg BI Snekkersten IF Fredensborg Stadion
4
-
4
27. aug 2022
13:00
Fredensborg BI
4
Snekkersten IF
4
651529
to01-09 2022
18:30 IF Skjold Birkerød FC Rudersdal Birkerød Stadion
3
-
3
01. sep 2022
18:30
IF Skjold Birkerød
3
FC Rudersdal
3
651527
03-09 2022
12:00 Avedøre IF Fredensborg BI Avedøre Stadion
0
-
3
03. sep 2022
12:00
Avedøre IF
0
Fredensborg BI
3
651528
03-09 2022
12:00 Glostrup BK Avarta Glostrup Idrætspark
2
-
0
03. sep 2022
12:00
Glostrup
2
BK Avarta
0
651530
03-09 2022
13:00 Taastrup FC Liria FK Tåstrup Idrætspark
1
-
1
03. sep 2022
13:00
Taastrup FC
1
Liria FK
1
651531
03-09 2022
13:00 Snekkersten IF Hørsholm-Usserød IK Snekkersten Idrætscenter
1
-
5
03. sep 2022
13:00
Snekkersten IF
1
Hørsholm-Usserød IK
5
651526
03-09 2022
13:00 Lundtofte Boldklub BSF Lundtofte Idrætsplads
1
-
3
03. sep 2022
13:00
Lundtofte Boldklub
1
BSF
3
651525
03-09 2022
14:00 Espergærde IF Farum BK Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
4
03. sep 2022
14:00
Espergærde IF
2
Farum BK
4
651523
ti06-09 2022
18:00 BK Avarta Avedøre IF Tømrermester Jim Jensens Park
1
-
2
06. sep 2022
18:00
BK Avarta
1
Avedøre IF
2
651535
to08-09 2022
18:15 FC Rudersdal Taastrup FC Vedbæk Stadion
2
-
1
08. sep 2022
18:15
FC Rudersdal
2
Taastrup FC
1
651634
to08-09 2022
18:15 Fredensborg BI Glostrup Fredensborg Stadion
1
-
3
08. sep 2022
18:15
Fredensborg BI
1
Glostrup
3
651532
fr09-09 2022
18:30 BSF Hørsholm-Usserød IK Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
0
-
4
09. sep 2022
18:30
BSF
0
Hørsholm-Usserød IK
4
651533
10-09 2022
13:00 Farum BK Lundtofte Boldklub Farum Park
1
-
1
10. sep 2022
13:00
Farum BK
1
Lundtofte Boldklub
1
651534
10-09 2022
13:00 Liria FK Espergærde IF Skinderskovgård
2
-
3
10. sep 2022
13:00
Liria FK
2
Espergærde IF
3
651536
10-09 2022
13:00 BK Avarta IF Skjold Birkerød Tømrermester Jim Jensens Park
1
-
1
10. sep 2022
13:00
BK Avarta
1
IF Skjold Birkerød
1
651640
to15-09 2022
18:00 IF Skjold Birkerød Fredensborg BI Birkerød Stadion
3
-
2
15. sep 2022
18:00
IF Skjold Birkerød
3
Fredensborg BI
2
651638
to15-09 2022
19:00 Hørsholm-Usserød IK Farum BK Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
3
-
0
15. sep 2022
19:00
Hørsholm-Usserød IK
3
Farum BK
0
651639
17-09 2022
12:00 Glostrup Avedøre IF Glostrup Idrætspark
5
-
1
17. sep 2022
12:00
Glostrup
5
Avedøre IF
1
651642
17-09 2022
13:00 Snekkersten IF BSF Snekkersten Idrætscenter
1
-
2
17. sep 2022
13:00
Snekkersten IF
1
BSF
2
651637
17-09 2022
13:00 Lundtofte Boldklub Liria FK Lundtofte Idrætsplads
1
-
3
17. sep 2022
13:00
Lundtofte Boldklub
1
Liria FK
3
651636
17-09 2022
14:00 Espergærde IF FC Rudersdal Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
1
17. sep 2022
14:00
Espergærde IF
2
FC Rudersdal
1
651641
18-09 2022
12:30 Taastrup FC BK Avarta Tåstrup Idrætspark
6
-
1
18. sep 2022
12:30
Taastrup FC
6
BK Avarta
1
651648
24-09 2022
12:00 Avedøre IF IF Skjold Birkerød Avedøre Stadion
1
-
3
24. sep 2022
12:00
Avedøre IF
1
IF Skjold Birkerød
3
651649
24-09 2022
12:00 Glostrup Snekkersten IF Glostrup Idrætspark
0
-
1
24. sep 2022
12:00
Glostrup
0
Snekkersten IF
1
651643
24-09 2022
13:00 Farum BK BSF Farum Park
1
-
4
24. sep 2022
13:00
Farum BK
1
BSF
4
651644
24-09 2022
13:00 Liria FK Hørsholm-Usserød IK Skinderskovgård
1
-
4
24. sep 2022
13:00
Liria FK
1
Hørsholm-Usserød IK
4
651645
24-09 2022
13:00 FC Rudersdal Lundtofte Boldklub Vedbæk Stadion
2
-
0
24. sep 2022
13:00
FC Rudersdal
2
Lundtofte Boldklub
0
651646
24-09 2022
13:00 BK Avarta Espergærde IF Tømrermester Jim Jensens Park
0
-
2
24. sep 2022
13:00
BK Avarta
0
Espergærde IF
2
651647
24-09 2022
13:00 Fredensborg BI Taastrup FC Fredensborg Stadion
4
-
0
24. sep 2022
13:00
Fredensborg BI
4
Taastrup FC
0
651652
to29-09 2022
19:00 Hørsholm-Usserød IK FC Rudersdal Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
2
-
2
29. sep 2022
19:00
Hørsholm-Usserød IK
2
FC Rudersdal
2
651654
to29-09 2022
19:00 IF Skjold Birkerød Glostrup Birkerød Stadion
0
-
2
29. sep 2022
19:00
IF Skjold Birkerød
0
Glostrup
2
651653
01-10 2022
11:00 BSF Liria FK Ballerup Idrætspark
5
-
0
01. okt 2022
11:00
BSF
5
Liria FK
0
651655
01-10 2022
11:00 Taastrup FC Avedøre IF Tåstrup Idrætspark
0
-
3
01. okt 2022
11:00
Taastrup FC
0
Avedøre IF
3
651656
01-10 2022
13:00 Snekkersten IF Farum BK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
0
-
0
01. okt 2022
13:00
Snekkersten IF
0
Farum BK
0
651651
01-10 2022
13:00 Lundtofte Boldklub BK Avarta Lundtofte Idrætsplads
0
-
0
01. okt 2022
13:00
Lundtofte Boldklub
0
BK Avarta
0
651650
01-10 2022
14:00 Espergærde IF Fredensborg BI Mørdrup Idrætsanlæg
3
-
1
01. okt 2022
14:00
Espergærde IF
3
Fredensborg BI
1
651678
to06-10 2022
19:00 IF Skjold Birkerød Snekkersten IF Birkerød Stadion
1
-
0
06. okt 2022
19:00
IF Skjold Birkerød
1
Snekkersten IF
0
651673
08-10 2022
11:30 FC Rudersdal BSF Vedbæk Stadion
1
-
1
08. okt 2022
11:30
FC Rudersdal
1
BSF
1
651676
08-10 2022
12:00 Avedøre IF Espergærde IF Avedøre Stadion
2
-
3
08. okt 2022
12:00
Avedøre IF
2
Espergærde IF
3
651677
08-10 2022
12:00 Glostrup Taastrup FC Glostrup Idrætspark
1
-
1
08. okt 2022
12:00
Glostrup
1
Taastrup FC
1
651657
08-10 2022
13:00 Liria FK Farum BK Skinderskovgård
1
-
5
08. okt 2022
13:00
Liria FK
1
Farum BK
5
651674
08-10 2022
13:00 BK Avarta Hørsholm-Usserød IK Tømrermester Jim Jensens Park
1
-
4
08. okt 2022
13:00
BK Avarta
1
Hørsholm-Usserød IK
4
651675
08-10 2022
13:15 Fredensborg BI Lundtofte Boldklub Fredensborg Stadion
7
-
2
08. okt 2022
13:15
Fredensborg BI
7
Lundtofte Boldklub
2
651681
to13-10 2022
19:00 Hørsholm-Usserød IK Fredensborg BI Hørsholm Idrætspark
5
-
2
13. okt 2022
19:00
Hørsholm-Usserød IK
5
Fredensborg BI
2
651683
to13-10 2022
19:30 Farum BK FC Rudersdal Farum Park
1
-
0
13. okt 2022
19:30
Farum BK
1
FC Rudersdal
0
651680
15-10 2022
13:00 Lundtofte Boldklub Avedøre IF Lundtofte Idrætsplads
1
-
4
15. okt 2022
13:00
Lundtofte Boldklub
1
Avedøre IF
4
651684
15-10 2022
13:00 Taastrup FC IF Skjold Birkerød Tåstrup Idrætspark
0
-
2
15. okt 2022
13:00
Taastrup FC
0
IF Skjold Birkerød
2
651685
15-10 2022
13:00 Snekkersten IF Liria FK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
3
-
0
15. okt 2022
13:00
Snekkersten IF
3
Liria FK
0
651679
15-10 2022
14:00 Espergærde IF Glostrup Mørdrup Idrætsanlæg
3
-
4
15. okt 2022
14:00
Espergærde IF
3
Glostrup
4
651691
to20-10 2022
19:00 IF Skjold Birkerød Espergærde IF Birkerød Stadion
4
-
3
20. okt 2022
19:00
IF Skjold Birkerød
4
Espergærde IF
3
651687
fr21-10 2022
18:30 BK Avarta Farum BK Espelunden Kunstgræs
1
-
4
21. okt 2022
18:30
BK Avarta
1
Farum BK
4
651689
22-10 2022
12:00 Avedøre IF Hørsholm-Usserød IK Avedøre Stadion
1
-
5
22. okt 2022
12:00
Avedøre IF
1
Hørsholm-Usserød IK
5
651686
22-10 2022
12:30 FC Rudersdal Liria FK Rundforbi Stadion Kunst
2
-
2
22. okt 2022
12:30
FC Rudersdal
2
Liria FK
2
651688
22-10 2022
13:00 Fredensborg BI BSF Fredensborg Stadion
4
-
1
22. okt 2022
13:00
Fredensborg BI
4
BSF
1
651692
22-10 2022
13:00 Taastrup FC Snekkersten IF Tåstrup Idrætspark
1
-
2
22. okt 2022
13:00
Taastrup FC
1
Snekkersten IF
2
651690
23-10 2022
13:00 Glostrup Lundtofte Boldklub Glostrup Idrætspark
3
-
0
23. okt 2022
13:00
Glostrup
3
Lundtofte Boldklub
0
651682
ti25-10 2022
18:30 BSF BK Avarta Ballerup Idrætspark
1
-
0
25. okt 2022
18:30
BSF
1
BK Avarta
0
651695
to27-10 2022
19:30 Hørsholm-Usserød IK Glostrup Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
2
-
2
27. okt 2022
19:30
Hørsholm-Usserød IK
2
Glostrup
2
651696
29-10 2022
11:00 BSF Avedøre IF Ballerup Idrætspark
3
-
0
29. okt 2022
11:00
BSF
3
Avedøre IF
0
651693
29-10 2022
11:30 Espergærde IF Taastrup FC Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
0
29. okt 2022
11:30
Espergærde IF
2
Taastrup FC
0
651699
29-10 2022
12:30 FC Rudersdal Snekkersten IF Rundforbi Stadion Kunst
2
-
3
29. okt 2022
12:30
FC Rudersdal
2
Snekkersten IF
3
651694
29-10 2022
13:00 Lundtofte Boldklub IF Skjold Birkerød Lundtofte Idrætsplads
2
-
2
29. okt 2022
13:00
Lundtofte Boldklub
2
IF Skjold Birkerød
2
651697
29-10 2022
13:00 Farum BK Fredensborg BI Farum Park
2
-
5
29. okt 2022
13:00
Farum BK
2
Fredensborg BI
5
651698
29-10 2022
14:00 Liria FK BK Avarta Herlev IF Stadion (Kunst)
3
-
0
29. okt 2022
14:00
Liria FK
3
BK Avarta
0
651704
to03-11 2022
19:00 IF Skjold Birkerød Hørsholm-Usserød IK Birkerød Stadion
0
-
3
03. nov 2022
19:00
IF Skjold Birkerød
0
Hørsholm-Usserød IK
3
651700
fr04-11 2022
18:30 BK Avarta FC Rudersdal Espelunden Kunstgræs
2
-
2
04. nov 2022
18:30
BK Avarta
2
FC Rudersdal
2
651701
05-11 2022
11:00 Fredensborg BI Liria FK Fredensborg Stadion
3
-
0
05. nov 2022
11:00
Fredensborg BI
3
Liria FK
0
651702
05-11 2022
12:00 Avedøre IF Farum BK Avedøre Stadion
0
-
2
05. nov 2022
12:00
Avedøre IF
0
Farum BK
2
651703
05-11 2022
12:00 Glostrup BSF Glostrup Idrætspark
6
-
2
05. nov 2022
12:00
Glostrup
6
BSF
2
651705
05-11 2022
13:00 Taastrup FC Lundtofte Boldklub Tåstrup Idrætspark
2
-
2
05. nov 2022
13:00
Taastrup FC
2
Lundtofte Boldklub
2
651706
05-11 2022
13:00 Snekkersten IF Espergærde IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
1
-
4
05. nov 2022
13:00
Snekkersten IF
1
Espergærde IF
4
651635
12-11 2022
12:00 Avedøre IF Snekkersten IF Avedøre Stadion
0
-
1
12. nov 2022
12:00
Avedøre IF
0
Snekkersten IF
1
651509
12-11 2022
12:30 FC Rudersdal Fredensborg BI Rundforbi Stadion Kunst
2
-
4
12. nov 2022
12:30
FC Rudersdal
2
Fredensborg BI
4
651710
18-03 2023
12:00 Glostrup Farum BK Glostrup Idrætspark
5
-
1
18. mar 2023
12:00
Glostrup
5
Farum BK
1
651712
18-03 2023
13:00 Taastrup FC Hørsholm-Usserød IK NyBolig Park - Kunstgræs
2
-
5
18. mar 2023
13:00
Taastrup FC
2
Hørsholm-Usserød IK
5
651713
18-03 2023
13:00 Snekkersten IF BK Avarta Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
2
-
0
18. mar 2023
13:00
Snekkersten IF
2
BK Avarta
0
651708
18-03 2023
13:00 Fredensborg BI FC Rudersdal Fredensborg Stadion
2
-
0
18. mar 2023
13:00
Fredensborg BI
2
FC Rudersdal
0
651711
18-03 2023
13:30 IF Skjold Birkerød BSF Birkerød Stadion
3
-
3
18. mar 2023
13:30
IF Skjold Birkerød
3
BSF
3
651707
18-03 2023
14:00 Espergærde IF Lundtofte Boldklub Mørdrup Idrætsanlæg
5
-
3
18. mar 2023
14:00
Espergærde IF
5
Lundtofte Boldklub
3
651709
18-03 2023
14:45 Avedøre IF Liria FK Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
1
18. mar 2023
14:45
Avedøre IF
2
Liria FK
1
651715
to23-03 2023
19:00 Hørsholm-Usserød IK Espergærde IF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
4
-
2
23. mar 2023
19:00
Hørsholm-Usserød IK
4
Espergærde IF
2
651720
fr24-03 2023
18:30 BK Avarta Fredensborg BI Espelunden Kunstgræs
1
-
0
24. mar 2023
18:30
BK Avarta
1
Fredensborg BI
0
651716
25-03 2023
11:00 BSF Taastrup FC Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
0
-
1
25. mar 2023
11:00
BSF
0
Taastrup FC
1
651719
25-03 2023
11:00 FC Rudersdal Avedøre IF Rundforbi Stadion Kunst
3
-
0
25. mar 2023
11:00
FC Rudersdal
3
Avedøre IF
0
651717
25-03 2023
13:00 Farum BK IF Skjold Birkerød Farum Park
1
-
2
25. mar 2023
13:00
Farum BK
1
IF Skjold Birkerød
2
651714
25-03 2023
13:00 Lundtofte Boldklub Snekkersten IF Lundtofte Idrætsplads
1
-
2
25. mar 2023
13:00
Lundtofte Boldklub
1
Snekkersten IF
2
651718
25-03 2023
16:00 Liria FK Glostrup Herlev IF Stadion (Kunst)
0
-
3
25. mar 2023
16:00
Liria FK
0
Glostrup
3
651724
01-04 2023
12:00 Glostrup FC Rudersdal Glostrup Idrætspark
3
-
2
01. apr 2023
12:00
Glostrup
3
FC Rudersdal
2
651723
01-04 2023
12:30 Avedøre IF BK Avarta Avedøre Stadion Kunstgræs
4
-
3
01. apr 2023
12:30
Avedøre IF
4
BK Avarta
3
651726
01-04 2023
13:00 Taastrup FC Farum BK NyBolig Park - Kunstgræs
4
-
1
01. apr 2023
13:00
Taastrup FC
4
Farum BK
1
651722
01-04 2023
13:00 Lundtofte Boldklub Hørsholm-Usserød IK Lundtofte Idrætsplads
1
-
2
01. apr 2023
13:00
Lundtofte Boldklub
1
Hørsholm-Usserød IK
2
651721
01-04 2023
14:00 Espergærde IF BSF Mørdrup Idrætsanlæg
3
-
1
01. apr 2023
14:00
Espergærde IF
3
BSF
1
651727
01-04 2023
16:00 Snekkersten IF Fredensborg BI Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
1
-
3
01. apr 2023
16:00
Snekkersten IF
1
Fredensborg BI
3
651729
to06-04 2023
11:00 BSF Lundtofte Boldklub Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
2
-
1
06. apr 2023
11:00
BSF
2
Lundtofte Boldklub
1
651733
to06-04 2023
11:00 BK Avarta Glostrup Espelunden Kunstgræs
0
-
3
06. apr 2023
11:00
BK Avarta
0
Glostrup
3
651734
to06-04 2023
13:00 Fredensborg BI Avedøre IF Fredensborg Stadion
4
-
0
06. apr 2023
13:00
Fredensborg BI
4
Avedøre IF
0
651728
to06-04 2023
13:00 Hørsholm-Usserød IK Snekkersten IF Hørsholm Idrætspark
9
-
0
06. apr 2023
13:00
Hørsholm-Usserød IK
9
Snekkersten IF
0
651730
08-04 2023
13:00 Farum BK Espergærde IF Farum Park
2
-
1
08. apr 2023
13:00
Farum BK
2
Espergærde IF
1
651731
08-04 2023
16:00 Liria FK Taastrup FC Herlev IF Stadion (Kunst)
0
-
7
08. apr 2023
16:00
Liria FK
0
Taastrup FC
7
651739
to13-04 2023
18:30 IF Skjold Birkerød BK Avarta Birkerød Stadion
1
-
3
13. apr 2023
18:30
IF Skjold Birkerød
1
BK Avarta
3
651737
to13-04 2023
19:00 Hørsholm-Usserød IK BSF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
1
-
0
13. apr 2023
19:00
Hørsholm-Usserød IK
1
BSF
0
651738
15-04 2023
12:00 Glostrup Fredensborg BI Glostrup Idrætspark
3
-
1
15. apr 2023
12:00
Glostrup
3
Fredensborg BI
1
651740
15-04 2023
13:00 Taastrup FC FC Rudersdal NyBolig Park - Kunstgræs
1
-
1
15. apr 2023
13:00
Taastrup FC
1
FC Rudersdal
1
651741
15-04 2023
13:00 Snekkersten IF Avedøre IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
0
-
1
15. apr 2023
13:00
Snekkersten IF
0
Avedøre IF
1
651736
15-04 2023
13:00 Lundtofte Boldklub Farum BK Lundtofte Idrætsplads
2
-
2
15. apr 2023
13:00
Lundtofte Boldklub
2
Farum BK
2
651735
15-04 2023
14:00 Espergærde IF Liria FK Mørdrup Idrætsanlæg
7
-
1
15. apr 2023
14:00
Espergærde IF
7
Liria FK
1
651725
ti18-04 2023
18:30 IF Skjold Birkerød Liria FK Birkerød Stadion
4
-
3
18. apr 2023
18:30
IF Skjold Birkerød
4
Liria FK
3
651745
fr21-04 2023
18:30 FC Rudersdal Espergærde IF Vedbæk Stadion
3
-
2
21. apr 2023
18:30
FC Rudersdal
3
Espergærde IF
2
651746
fr21-04 2023
18:30 BK Avarta Taastrup FC Espelunden Kunstgræs
2
-
3
21. apr 2023
18:30
BK Avarta
2
Taastrup FC
3
651748
fr21-04 2023
18:30 Avedøre IF Glostrup Avedøre Stadion
0
-
4
21. apr 2023
18:30
Avedøre IF
0
Glostrup
4
651747
22-04 2023
13:00 Fredensborg BI IF Skjold Birkerød Fredensborg Stadion
4
-
2
22. apr 2023
13:00
Fredensborg BI
4
IF Skjold Birkerød
2
651743
22-04 2023
13:00 Farum BK Hørsholm-Usserød IK Farum Park
0
-
0
22. apr 2023
13:00
Farum BK
0
Hørsholm-Usserød IK
0
651742
22-04 2023
13:30 BSF Snekkersten IF Ballerup Idrætspark
1
-
1
22. apr 2023
13:30
BSF
1
Snekkersten IF
1
651744
22-04 2023
16:15 Liria FK Lundtofte Boldklub Herlev IF Stadion (Kunst)
2
-
5
22. apr 2023
16:15
Liria FK
2
Lundtofte Boldklub
5
651751
to27-04 2023
18:30 Hørsholm-Usserød IK Liria FK Hørsholm Idrætspark
8
-
1
27. apr 2023
18:30
Hørsholm-Usserød IK
8
Liria FK
1
651753
to27-04 2023
18:30 IF Skjold Birkerød Avedøre IF Birkerød Stadion
3
-
1
27. apr 2023
18:30
IF Skjold Birkerød
3
Avedøre IF
1
651750
29-04 2023
13:00 Lundtofte Boldklub FC Rudersdal Lundtofte Idrætsplads
1
-
1
29. apr 2023
13:00
Lundtofte Boldklub
1
FC Rudersdal
1
651754
29-04 2023
13:00 Taastrup FC Fredensborg BI Tåstrup Idrætspark
3
-
0
29. apr 2023
13:00
Taastrup FC
3
Fredensborg BI
0
651755
29-04 2023
13:00 Snekkersten IF Glostrup Snekkersten Idrætscenter
0
-
4
29. apr 2023
13:00
Snekkersten IF
0
Glostrup
4
651752
29-04 2023
13:30 BSF Farum BK Ballerup Idrætspark
1
-
1
29. apr 2023
13:30
BSF
1
Farum BK
1
651749
29-04 2023
14:00 Espergærde IF BK Avarta Mørdrup Idrætsanlæg
4
-
2
29. apr 2023
14:00
Espergærde IF
4
BK Avarta
2
651758
on03-05 2023
18:30 FC Rudersdal Hørsholm-Usserød IK Vedbæk Stadion
1
-
1
03. maj 2023
18:30
FC Rudersdal
1
Hørsholm-Usserød IK
1
651761
06-05 2023
12:00 Avedøre IF Taastrup FC Avedøre Stadion
0
-
2
06. maj 2023
12:00
Avedøre IF
0
Taastrup FC
2
651762
06-05 2023
12:00 Glostrup IF Skjold Birkerød Glostrup Idrætspark
2
-
0
06. maj 2023
12:00
Glostrup
2
IF Skjold Birkerød
0
651756
06-05 2023
13:00 Farum BK Snekkersten IF Farum Park
1
-
2
06. maj 2023
13:00
Farum BK
1
Snekkersten IF
2
651757
06-05 2023
13:00 Liria FK BSF Skinderskovgård
0
-
6
06. maj 2023
13:00
Liria FK
0
BSF
6
651759
06-05 2023
13:00 BK Avarta Lundtofte Boldklub Tømrermester Jim Jensens Park
3
-
2
06. maj 2023
13:00
BK Avarta
3
Lundtofte Boldklub
2
651760
06-05 2023
13:00 Fredensborg BI Espergærde IF Fredensborg Stadion
6
-
1
06. maj 2023
13:00
Fredensborg BI
6
Espergærde IF
1
651766
to11-05 2023
18:30 BSF FC Rudersdal Ballerup Idrætspark
3
-
1
11. maj 2023
18:30
BSF
3
FC Rudersdal
1
651765
to11-05 2023
19:00 Hørsholm-Usserød IK BK Avarta Hørsholm Idrætspark
4
-
2
11. maj 2023
19:00
Hørsholm-Usserød IK
4
BK Avarta
2
651764
13-05 2023
13:00 Lundtofte Boldklub Fredensborg BI Lundtofte Idrætsplads
0
-
5
13. maj 2023
13:00
Lundtofte Boldklub
0
Fredensborg BI
5
651767
13-05 2023
13:00 Farum BK Liria FK Farum Park
8
-
0
13. maj 2023
13:00
Farum BK
8
Liria FK
0
651768
13-05 2023
13:00 Taastrup FC Glostrup Tåstrup Idrætspark
1
-
2
13. maj 2023
13:00
Taastrup FC
1
Glostrup
2
651769
13-05 2023
13:00 Snekkersten IF IF Skjold Birkerød Snekkersten Idrætscenter
3
-
0
13. maj 2023
13:00
Snekkersten IF
3
IF Skjold Birkerød
0
651763
13-05 2023
14:00 Espergærde IF Avedøre IF Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
1
13. maj 2023
14:00
Espergærde IF
2
Avedøre IF
1
651771
on17-05 2023
18:30 FC Rudersdal Farum BK Vedbæk Stadion
5
-
2
17. maj 2023
18:30
FC Rudersdal
5
Farum BK
2
651776
to18-05 2023
12:00 IF Skjold Birkerød Taastrup FC Birkerød Stadion
4
-
0
18. maj 2023
12:00
IF Skjold Birkerød
4
Taastrup FC
0
651772
fr19-05 2023
18:30 BK Avarta BSF Tømrermester Jim Jensens Park
1
-
8
19. maj 2023
18:30
BK Avarta
1
BSF
8
651774
fr19-05 2023
18:30 Avedøre IF Lundtofte Boldklub Avedøre Stadion
5
-
2
19. maj 2023
18:30
Avedøre IF
5
Lundtofte Boldklub
2
651775
fr19-05 2023
18:30 Glostrup Espergærde IF Glostrup Idrætspark
2
-
1
19. maj 2023
18:30
Glostrup
2
Espergærde IF
1
651770
20-05 2023
13:00 Liria FK Snekkersten IF Skinderskovgård
0
-
7
20. maj 2023
13:00
Liria FK
0
Snekkersten IF
7
651773
20-05 2023
13:00 Fredensborg BI Hørsholm-Usserød IK Fredensborg Stadion
0
-
5
20. maj 2023
13:00
Fredensborg BI
0
Hørsholm-Usserød IK
5
651778
to25-05 2023
19:00 Lundtofte Boldklub Glostrup Lundtofte Idrætsplads
0
-
4
25. maj 2023
19:00
Lundtofte Boldklub
0
Glostrup
4
651779
to25-05 2023
19:00 Hørsholm-Usserød IK Avedøre IF Hørsholm Idrætspark
4
-
1
25. maj 2023
19:00
Hørsholm-Usserød IK
4
Avedøre IF
1
651782
27-05 2023
12:00 Liria FK FC Rudersdal Skinderskovgård
0
-
5
27. maj 2023
12:00
Liria FK
0
FC Rudersdal
5
651783
27-05 2023
13:00 Snekkersten IF Taastrup FC Snekkersten Idrætscenter
2
-
2
27. maj 2023
13:00
Snekkersten IF
2
Taastrup FC
2
651781
27-05 2023
13:00 Farum BK BK Avarta Farum Park
2
-
3
27. maj 2023
13:00
Farum BK
2
BK Avarta
3
651780
27-05 2023
13:30 BSF Fredensborg BI Ballerup Idrætspark
4
-
0
27. maj 2023
13:30
BSF
4
Fredensborg BI
0
651777
27-05 2023
14:00 Espergærde IF IF Skjold Birkerød Mørdrup Idrætsanlæg
4
-
0
27. maj 2023
14:00
Espergærde IF
4
IF Skjold Birkerød
0
651788
to01-06 2023
18:30 IF Skjold Birkerød Lundtofte Boldklub Birkerød Stadion
5
-
2
01. jun 2023
18:30
IF Skjold Birkerød
5
Lundtofte Boldklub
2
651784
fr02-06 2023
18:30 BK Avarta Liria FK Tømrermester Jim Jensens Park
8
-
0
02. jun 2023
18:30
BK Avarta
8
Liria FK
0
651786
03-06 2023
12:00 Avedøre IF BSF Avedøre Stadion
1
-
4
03. jun 2023
12:00
Avedøre IF
1
BSF
4
651787
03-06 2023
12:00 Glostrup Hørsholm-Usserød IK Glostrup Idrætspark
4
-
1
03. jun 2023
12:00
Glostrup
4
Hørsholm-Usserød IK
1
651789
03-06 2023
13:00 Taastrup FC Espergærde IF Tåstrup Idrætspark
2
-
6
03. jun 2023
13:00
Taastrup FC
2
Espergærde IF
6
651785
03-06 2023
13:00 Fredensborg BI Farum BK Fredensborg Stadion
3
-
0
03. jun 2023
13:00
Fredensborg BI
3
Farum BK
0
651790
03-06 2023
14:00 Snekkersten IF FC Rudersdal Snekkersten Idrætscenter
2
-
4
03. jun 2023
14:00
Snekkersten IF
2
FC Rudersdal
4
651732
ti06-06 2023
18:00 FC Rudersdal IF Skjold Birkerød Rundforbi Stadion
1
-
0
06. jun 2023
18:00
FC Rudersdal
1
IF Skjold Birkerød
0
651791
10-06 2023
14:00 Espergærde IF Snekkersten IF Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
2
10. jun 2023
14:00
Espergærde IF
2
Snekkersten IF
2
651792
10-06 2023
14:00 Lundtofte Boldklub Taastrup FC Lundtofte Idrætsplads
0
-
2
10. jun 2023
14:00
Lundtofte Boldklub
0
Taastrup FC
2
651793
10-06 2023
14:00 Hørsholm-Usserød IK IF Skjold Birkerød Hørsholm Idrætspark
1
-
2
10. jun 2023
14:00
Hørsholm-Usserød IK
1
IF Skjold Birkerød
2
651794
10-06 2023
14:00 BSF Glostrup Ballerup Idrætspark
0
-
0
10. jun 2023
14:00
BSF
0
Glostrup
0
651795
10-06 2023
14:00 Farum BK Avedøre IF Farum Park
2
-
4
10. jun 2023
14:00
Farum BK
2
Avedøre IF
4
651796
10-06 2023
14:00 Liria FK Fredensborg BI Skinderskovgård
0
-
7
10. jun 2023
14:00
Liria FK
0
Fredensborg BI
7
651797
10-06 2023
14:00 FC Rudersdal BK Avarta Vedbæk Stadion
2
-
1
10. jun 2023
14:00
FC Rudersdal
2
BK Avarta
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning: 
De to 1´ere spiller Finale lørdag den 17. juni 2022 kl. 14.00. Bedst pointgennemsnit har hjemmebane i finalen.

Oprykningsspil for 2´erne: 

Læs mere her Oprykningsspil

Log ind