Oddset Pokalen 2024/25

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
292375
ma05-08 2024
18:00 Karlslunde Stadion
05. aug
18:00
Karlslunde IF
B.93
292388
ti06-08 2024
16:45 Nexø Stadion
06. aug
16:45
NB Bornholm
IF Skjold Birkerød
292389
ti06-08 2024
18:00 Bagsværd Stadion
06. aug
18:00
Bagsværd BK
Frem
292378
ti06-08 2024
18:00 Ringsted Stadion
06. aug
18:00
Ringsted IF
Brønshøj
292380
ti06-08 2024
18:00 Grønnemosen
06. aug
18:00
B.1960
Allerød FK
292385
ti06-08 2024
18:00 Svebølle Stadion
06. aug
18:00
Svebølle BI 2016
Nykøbing FC
292403
ti06-08 2024
18:00
OB
Middelfart Stadion
06. aug
18:00
Middelfart
OB
292405
ti06-08 2024
18:00 Green Arena (Ringkøbing)
06. aug
18:00
Ringkøbing
FC Fredericia
294149
ti06-08 2024
18:00
OKS
Skjern Idrætspark
06. aug
18:00
Skjern GF (S1/8)
OKS
294150
ti06-08 2024
18:00 Vestjysk Bank Stadion (Varde)
06. aug
18:00
Varde (DS/4)
Kolding IF
294151
ti06-08 2024
18:00
ØB
ØB.s Anlæg
06. aug
18:00
ØB
Næsby BK
292398
ti06-08 2024
18:00 Gørslev Stadion
06. aug
18:00
Gørslev IF
Sundby Bk.
292399
ti06-08 2024
18:00 Mosevej Sportsplads
06. aug
18:00
Kolding B
Dalum IF
294156
ti06-08 2024
18:00 Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
06. aug
18:00
Aalborg Chang
Skive
294163
ti06-08 2024
18:00 Christiansbjerg Idrætsanlæg
06. aug
18:00
Christiansbjerg IF (S1/9)
Brabrand
294164
ti06-08 2024
18:00 Spektrum Odder
06. aug
18:00
Odder
VSK Århus
294165
ti06-08 2024
18:00 Madsby Enge
06. aug
18:00
Fredericia fF
Esbjerg fB
294157
ti06-08 2024
18:15 Gistrup Idrætscenter
06. aug
18:15
LKB/Gistrup (JS2/3)
ACFC (S1/9)
294159
ti06-08 2024
18:15 Skjøtt Arena (Gug B)
06. aug
18:15
Gug B (JS2/3)
Hobro IK
292402
ti06-08 2024
18:30 MORUD VVS-EL STADION
06. aug
18:30
MorudVeflinge
Tarup/Paarup IF
294155
ti06-08 2024
18:30 Lyseng Idrætspark
06. aug
18:30
IF Lyseng
Vendsyssel FF
292379
ti06-08 2024
18:30 Kastrup IA ved Røllikevej
06. aug
18:30
Kastrup Bk
Hvidovre
292391
ti06-08 2024
18:30 Jens Jessens Vej
06. aug
18:30
FA 2000
HB Køge
292394
ti06-08 2024
19:00 Sundby I P. Opvisn.
06. aug
19:00
FC ESPM
Fremad Amager
292392
ti06-08 2024
20:00 Valby Idrætspark
06. aug
20:00
Vigerslev Bk.
Herlev IF
292376
on07-08 2024
18:00
HIK
Gentofte Sportspark Vest
07. aug
18:00
HIK
FC Roskilde
292377
on07-08 2024
18:00 Skovbrynet Skole
07. aug
18:00
F.C. Gladsaxe
Avarta
294160
on07-08 2024
18:00 Nordjyske Bank Arena (Nørresundby)
07. aug
18:00
Nørresundby FB
Young Boys FD
294161
on07-08 2024
18:00 Lemming Stadion
07. aug
18:00
Lemming IF (JS2/4)
Holstebro B
292383
on07-08 2024
18:00 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
07. aug
18:00
Herlufsholm GF
Hørsholm-Usserød IK
292384
on07-08 2024
18:00
NFB
KL Køleteknik Arena
07. aug
18:00
NFB
Ishøj IF
292386
on07-08 2024
18:00 LUIF´s anlæg
07. aug
18:00
LUIF
Vanløse
292390
on07-08 2024
18:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
07. aug
18:00
Jyllinge FC
Holbæk B&I
292397
on07-08 2024
18:00 MTM Service Park
07. aug
18:00
Næstved
Hillerød Fodbold
292400
on07-08 2024
18:00 Bjergets Idrætsanlæg
07. aug
18:00
Kjellerup IF
AC Horsens
292401
on07-08 2024
18:00 Bygma Park
07. aug
18:00
Sønderborg Fremad (S1/11)
B1913
292404
on07-08 2024
18:00 3F Gillested Park
07. aug
18:00
B 1909
SfB-Oure FA
294154
on07-08 2024
18:00 Steka Bolig Park (Aalborg Freja)
07. aug
18:00
Aalborg Freja
Vejgaard B
294158
on07-08 2024
18:15 Sødalskolen
07. aug
18:15
Vatanspor (JS2/4)
Aarhus Fremad
292382
on07-08 2024
19:00 Tårnby Stadion. Opvisn.
07. aug
19:00
AB Tårnby
FC Helsingør
292387
to08-08 2024
18:00 Solrød Idrætscenter
08. aug
18:00
Solrød FC
FC Nakskov
294152
to08-08 2024
18:00 Ejbyskolen
08. aug
18:00
FC BiH Odense
Sædding/G IF (JS2/5)
294153
to08-08 2024
19:00
BBB
Bellinge Stadion
08. aug
19:00
BBB
Give Fremad (JS1/2)
294162
ti13-08 2024
18:30 Koncenton Park (ASA græsbaner)
13. aug
18:30
ASA, Aarhus
Thisted FC
292396
ti13-08 2024
19:00
FB
AB
Jens Jessens Vej
13. aug
19:00
FB
AB
292381
on14-08 2024
17:30 Ballerup Idrætspark
14. aug
17:30
Nerashté, Ballerup
B 1908
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Dansk Boldspil-Union på mail eller på tlf: 4326 2222

Log ind